VIDEO Zoufalá Američanka zažívá až 50 orgasmů denně

jaz
11. 4. 2014 7:30
Mladá žena trpí orgastickou poruchou, kvůli které je pro ni obyčejná cesta autobusem nebo návštěva hudebního klubu noční můrou.
Amanda Gryce
Amanda Gryce | Foto: YouTube

Tallahassee - Čtyřiadvacetiletá Amanda Gryce z Floridy už od svých šesti let trpí přecitlivělostí intimních partií, což se projevuje permanentním vzrušením. V pubertě pak začala mít samovolné orgasmy, které přicházely bez varování v jakoukoli dobu.

Stav, který je pro mnohé příjemnou chvílí, se stává pro Amandu děsivým zážitkem, který není schopna jakkoli ovlivnit či zastavit. A spouštěče na ni číhají na každém roku. Stačí, aby zavibroval mobilní telefon, hrála hlasitá hudba v nočním klubu nebo jen jela nějakým dopravním prostředkem.

Poruchu léčí meditací, léky a abstinencí
Poruchu léčí meditací, léky a abstinencí | Video: YouTube

Svůj problém až do loňského roku skrývala před rodinou a známými, protože se za něj velmi styděla. Nyní ale spolupracuje s doktorem. Robertem Echenbergem, který jí radí, jak vzrušení kontrolovat.

Kromě prášků na znecitlivění také Amanda pravidelně cvičí a medituje. Velkou oporou jí je i 22letý přítel Stuart Triplett.

"Bylo těžké to Stuartovi vysvětlit. Nebyla jsem si jistá, jestli je ten správný čas, nebo jak na to bude reagovat," řekla Daily Mail Amanda. Původně se ale snažili její poruchu léčit právě častým intimním stykem, ten jí doktor naopak kvůli léčbě zakázal.

Syndrom permanentního sexuálního vzrušení neboli PSAS způsobuje samovolné vzrušení, které může končit i orgasmem. Lékaři zatím neznají jasnou příčinu tohoto onemocnění. Ke zmírnění se využívají znecitlivující gely či antidepresiva.

 

Právě se děje

Další zprávy