Vévodkyně Kate hledá asistentku. Požadavky: Fenomenální paměť, diskrétnost i bohatý šatník

Magazín Magazín
14. 3. 2017 6:30
Dlouholetá asistentka Kate Middletonové Rebecca Deaconová odchází v létě od britské královské rodiny, chce se totiž vdávat. Toužíte po jejím místě? Připravte se na práci pod tlakem a kupte si spoustu párů lodiček.
Vévodkyně z Cambridge se svou asistentkou Rebeccou Deaconovou.
Vévodkyně z Cambridge se svou asistentkou Rebeccou Deaconovou. | Foto: ČTK
Britská vévodkyně z Cambridge, manželka prince Williama a matka jejich dvou dětí prince George a princezny Charlotte, oslavila v pondělí 35 let.
1:07
Britská vévodkyně z Cambridge, manželka prince Williama a matka jejich dvou dětí prince George a princezny Charlotte, oslavila v pondělí 35 let. | Video: Reuters

Hledáte novou práci? Co takhle zkusit dělat osobní asistentku vévodkyni z Cambridge a manželce prince Williama?

Současná osobní asistentka Kate Middletonové čtyřiatřicetiletá Rebecca Deaconová oznámila, že v létě opouští svůj post po deseti letech služby u britské královské rodiny.

Velmi dobré organizační schopnosti

Britská BBC dala dohromady seznam dovedností, které by osobní asistentka manželky prince měla zvládat.

Jelikož je vévodkyně jednou z nejpopulárnějších osobností na světě, navštěvuje stovky akcí, asistentka musí mít o všech přehled. Nesmí poplést data všech beneficí, sportovních akcí, módních přehlídek a dětských oslav.

Organizace času

Ruku v ruce s plným diářem jde i velmi dobrá organizace času. Kromě rezervování letů první třídou či luxusních hotelů a limuzín se asistentka vytížené celebrity musí starat o to, aby vždy dorazila na domluvenou akci s grácií. Ale pozor - nikdy ne příliš brzy a nikdy pozdě.

Dobrá paměť a schopnost rychle se učit

Pravá ruka vévodkyně by měla mít fenomenální paměť. Žádné faux pas není dovoleno. Proto by ji asistentka před každým setkáním měla informovat o všem důležitém.

Umět se správné obléknout

Důležitým požadavkem na tuto práci je správné oblékání. Vévodkyni by asistentka měla vhodně doplňovat, ale nikdy zastínit. Zájemkyně by si tedy měly připravit zásobu klasických šatů, lodiček, designových slunečních brýlí a šátků.

Zvládat práci pod tlakem

Je evidentní, že dělat asistentku britské královské rodině vyžaduje schopnost zvládat práci pod tlakem. Kromě nošení dárků pro vévodkyni nebo odmítání množství požadavků na selfie, musí být asistentka rychlá, diskrétní a velmi soustředěná.

#RoyalTourCanada

Příspěvek sdílený Kate Middleton (@hrhtheduchessofcambridge),

Přesto všechno si však musí zachovat pozitivní energii, kterou rodina vévody a vévodkyně z Cambridge šíří.

Rebecca Deaconová je pravou rukou Kate Middletonové od roku 2012. Podle informací britského tisku by se Deaconová koncem března měla vdávat v londýnské Královské kapli paláce St. James, kde byl před čtyřmi lety pokřtěn také princ George. Obřadu by se měli zúčastnit i vévoda s vévodkyní.

 

Právě se děje

Další zprávy