Vévodkyně Kate hledá asistentku. Požadavky: Fenomenální paměť, diskrétnost i bohatý šatník

Magazín Magazín
14. 3. 2017 6:30
Dlouholetá asistentka Kate Middletonové Rebecca Deaconová odchází v létě od britské královské rodiny, chce se totiž vdávat. Toužíte po jejím místě? Připravte se na práci pod tlakem a kupte si spoustu párů lodiček.
Vévodkyně z Cambridge se svou asistentkou Rebeccou Deaconovou.
Vévodkyně z Cambridge se svou asistentkou Rebeccou Deaconovou. | Foto: ČTK
Britská vévodkyně z Cambridge, manželka prince Williama a matka jejich dvou dětí prince George a princezny Charlotte, oslavila v pondělí 35 let.
1:07
Britská vévodkyně z Cambridge, manželka prince Williama a matka jejich dvou dětí prince George a princezny Charlotte, oslavila v pondělí 35 let. | Video: Reuters

Hledáte novou práci? Co takhle zkusit dělat osobní asistentku vévodkyni z Cambridge a manželce prince Williama?

Současná osobní asistentka Kate Middletonové čtyřiatřicetiletá Rebecca Deaconová oznámila, že v létě opouští svůj post po deseti letech služby u britské královské rodiny.

Velmi dobré organizační schopnosti

Britská BBC dala dohromady seznam dovedností, které by osobní asistentka manželky prince měla zvládat.

Jelikož je vévodkyně jednou z nejpopulárnějších osobností na světě, navštěvuje stovky akcí, asistentka musí mít o všech přehled. Nesmí poplést data všech beneficí, sportovních akcí, módních přehlídek a dětských oslav.

Organizace času

Ruku v ruce s plným diářem jde i velmi dobrá organizace času. Kromě rezervování letů první třídou či luxusních hotelů a limuzín se asistentka vytížené celebrity musí starat o to, aby vždy dorazila na domluvenou akci s grácií. Ale pozor - nikdy ne příliš brzy a nikdy pozdě.

Dobrá paměť a schopnost rychle se učit

Pravá ruka vévodkyně by měla mít fenomenální paměť. Žádné faux pas není dovoleno. Proto by ji asistentka před každým setkáním měla informovat o všem důležitém.

Umět se správné obléknout

Důležitým požadavkem na tuto práci je správné oblékání. Vévodkyni by asistentka měla vhodně doplňovat, ale nikdy zastínit. Zájemkyně by si tedy měly připravit zásobu klasických šatů, lodiček, designových slunečních brýlí a šátků.

Zvládat práci pod tlakem

Je evidentní, že dělat asistentku britské královské rodině vyžaduje schopnost zvládat práci pod tlakem. Kromě nošení dárků pro vévodkyni nebo odmítání množství požadavků na selfie, musí být asistentka rychlá, diskrétní a velmi soustředěná.

#RoyalTourCanada

Příspěvek sdílený Kate Middleton (@hrhtheduchessofcambridge),

Přesto všechno si však musí zachovat pozitivní energii, kterou rodina vévody a vévodkyně z Cambridge šíří.

Rebecca Deaconová je pravou rukou Kate Middletonové od roku 2012. Podle informací britského tisku by se Deaconová koncem března měla vdávat v londýnské Královské kapli paláce St. James, kde byl před čtyřmi lety pokřtěn také princ George. Obřadu by se měli zúčastnit i vévoda s vévodkyní.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Vlna veder a sucha může zhoršit potravinovou krizi v KLDR

Severní Korea čelí v souvislosti s vlnou veder a sucha zemědělským škodám. Pravděpodobně to prohloubí potravinovou krizi v zemi, informovala s odvoláním na státní média agentura Kjódó.

Severokorejský vůdce Kim Čong-un v červnu přiznal, že země čelí nejhoršímu nedostatku potravin za více než deset let. K "napjaté situaci" přispívají kromě počasí i mezinárodní sankce a závislost Severní Koreje na Číně, se kterou kvůli šíření koronaviru uzavřela hranice ještě neprodyšněji než dříve.

Úhrn srážek činil v zemi od začátku roku do poloviny července 21,2 milimetru, což je přibližně čtvrtina průměru a druhá nejnižší hladina v záznamech meteorologických pozorování po roce 1981, uvedla oficiální Korejská centrální tisková agentura. Teploty dosahují v některých oblastech až 35 stupňů Celsia, v důsledku čehož vysychají tisíce hektarů rýžových a kukuřičných polí, které jsou v Severní Koreji jedním z hlavních zdrojů potravy.

Zdroj: ČTK
před 37 minutami

Evropská unie dala Google dva měsíce na zlepšení vyhledávání hotelů a letů

Evropská unie dala americké internetové společnosti Google dva měsíce na to, aby zlepšila vyhledávání hotelů a letů, a také aby vysvětlila, jak výsledky hledání řadí. Jinak jí hrozí sankce. Oznámila to Evropská komise (EK) a evropské úřady na ochranu spotřebitele. Praktiky nejpopulárnějšího vyhledávače na světě, který firma provozuje, dlouho vyšetřují antimonopolní úřady po celém světě. Některé z nich už mu vyměřily vysoké pokuty.

"Spotřebitelé v EU nemohou být při plánování dovolených uváděni v omyl. Musíme jim umožnit, aby se mohli rozhodovat na základě transparentních a nezaujatých informací," řekl podle agentury Reuters evropský komisař pro spravedlnost Didier Reynders.

Google v reakci uvedl, že vítá dialog a ubezpečil, že s Evropskou komisí a spotřebitelskými úřady úzce spolupracuje. Ty si vyhradily, že pokud jeho návrhy na zlepšení nebudou dostatečné, budou se věcí dále zabývat a mohou přijít i se sankcemi.

Zdroj: ČTK
Další zprávy