reklama
 
 

Princ Harry má údajně novou přítelkyni. Rozvedená americká herečka se aktivně věnuje charitě

1. 11. 2016 12:10
Britská média spekulují o tom, že princ Harry má novou přítelkyni a údajně je jeho vztah s americkou herečkou Meghan Markleovou vážný. Budoucnost mladého páru ale komplikuje řada okolností. Jde o rozvedenou Američanku, která nežije v Londýně, ale v Torontu. Kensingtonský palác se zatím ke spekulacím o vztahu oficiálně nevyjádřil.

Princ Harry si našel novou přítelkyni. Americkou herečku Meghan Markleovou, známou například z televizního seriálu Kravaťáci, měl poznat na jaře v Torontu. Podle webu britského deníku The Telegraph to bylo navíc v době, kdy žila s tamní kuchařskou celebritou Corym Vitiellem. 

Pár se poprvé potkal v květnu. Ve stejné době měla herečka po dvou letech ukončit svůj vztah. Zda byl britský princ důvodem jejího rozchodu s kanadským šéfkuchařem, není jisté. Vitiello odmítl ukončení jejich vztahu komentovat. 

Bye bye #London 👋🏽

Fotka zveřejněná uživatelem Meghan Markle (@meghanmarkle),

Zhruba ve stejné době měl princ Harry začít sledovat herečku na Instagramu. Pár se začal scházet v srpnu. 

Poté, co britská média tuto skutečnost v neděli zveřejnila, měl princ Harry ukončit svůj let do Toronta, kde herečka žije. 

Princův vztah s herečkou je podle médií vážný, novináři ale poukazují na řadu překážek. Jednou z nich je vzdálenost, Markleová totiž žije v Torontu. Problematická je i skutečnost, že jde o rozvedenou Američanku.

Jak ale dále upozorňují britská média, nová přítelkyně prince Harryho není jen televizní celebritou, ale i ženou, která se stejně jako jeho matka aktivně zajímá o charitativní činnost. Je patronkou organizace na podporu ženských práv a rovnosti United Nation Women. 

Kensingtonský palác se zatím k novému vztahu prince Harryho odmítl vyjádřit. 

autor: pej | 1. 11. 2016 12:10

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama