Princ Harry má údajně novou přítelkyni. Rozvedená americká herečka se aktivně věnuje charitě

pej
1. 11. 2016 12:10
Britská média spekulují o tom, že princ Harry má novou přítelkyni a údajně je jeho vztah s americkou herečkou Meghan Markleovou vážný. Budoucnost mladého páru ale komplikuje řada okolností. Jde o rozvedenou Američanku, která nežije v Londýně, ale v Torontu. Kensingtonský palác se zatím ke spekulacím o vztahu oficiálně nevyjádřil.
Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle | Foto: Reuters / Profimedia.cz / koláž Aktuálně.cz

Princ Harry si našel novou přítelkyni. Americkou herečku Meghan Markleovou, známou například z televizního seriálu Kravaťáci, měl poznat na jaře v Torontu. Podle webu britského deníku The Telegraph to bylo navíc v době, kdy žila s tamní kuchařskou celebritou Corym Vitiellem. 

Pár se poprvé potkal v květnu. Ve stejné době měla herečka po dvou letech ukončit svůj vztah. Zda byl britský princ důvodem jejího rozchodu s kanadským šéfkuchařem, není jisté. Vitiello odmítl ukončení jejich vztahu komentovat. 

Bye bye #London 👋🏽

Fotka zveřejněná uživatelem Meghan Markle (@meghanmarkle),

Zhruba ve stejné době měl princ Harry začít sledovat herečku na Instagramu. Pár se začal scházet v srpnu. 

Poté, co britská média tuto skutečnost v neděli zveřejnila, měl princ Harry ukončit svůj let do Toronta, kde herečka žije. 

Princův vztah s herečkou je podle médií vážný, novináři ale poukazují na řadu překážek. Jednou z nich je vzdálenost, Markleová totiž žije v Torontu. Problematická je i skutečnost, že jde o rozvedenou Američanku.

Jak ale dále upozorňují britská média, nová přítelkyně prince Harryho není jen televizní celebritou, ale i ženou, která se stejně jako jeho matka aktivně zajímá o charitativní činnost. Je patronkou organizace na podporu ženských práv a rovnosti United Nation Women. 

Kensingtonský palác se zatím k novému vztahu prince Harryho odmítl vyjádřit. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Požár haly v pražském Braníku si vyžádal škodu deset milionů

Pondělní požár haly v Modřanské ulici v Praze si vyžádal škodu zhruba deset milionů korun. Příčiny vzniku požáru zatím nejsou známy. Zraněn nebyl při požáru nikdo. Vyplývá to z informací na webu hasičů. S likvidací ohně se hasiči v pondělí potýkali 13 hodin. V úterý dopoledne se na místo vrátí vyšetřovatelé.

K požáru zděné haly v pražském Braníku, kde bylo uskladněno různé zboží včetně oblečení nebo nábytku, vyjížděli hasiči před 06:00. Ještě ráno se propadla střecha objektu a k hořícímu materiálu se hasiči dostávali jen obtížně. Zásah proto trval dlouho. Už po ránu byl oheň podle informací pražských hasičů pod kontrolou, hasiči pak ale ještě vyhledávali skrytá ohniska. Až kolem 19:00 hasiči oznámili, že všechny jednotky z místa odjíždějí.

Požár v pondělí zastavil na několik hodin automobilovou i tramvajovou dopravu. Až před 15:00 byla Modřanská ulice znovu zcela průjezdná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy