Další trapas pro Hru o trůny. V posledním díle zůstala plastová lahev s vodou

Magazín Magazín
20. 5. 2019 14:56
Poslední díl Hry o trůny nabídl kromě završení fantasy ságy i další nepozornost filmařů, kteří v jedné scéně zapomněli plastovou lahev s vodou. Upozorňujeme, že následující text obsahuje spoilery.
Jon Sníh
Jon Sníh | Foto: HBO

Stala se z toho pomalu už tradice. Diváci Hry o trůny si po každém dílu osmé, závěrečné řady stěžují na uspěchanost děje a také na předměty, které nemají ve fantasy seriálu co dělat.

Před 14 dny objevili na stole během oslavy v Zimohradu kelímek s kávou, ze kterého se po vyjádření HBO nakonec vyklubal bylinkový čaj pro Daenerys. Televize následně předmět ze scény vymazala a omluvila se.

HBO se ze svých chyb rozhodně neponaučila, poznamenávají pozorní diváci, kteří si v posledním díle všimli plastové lahve s vodou u nohy Samwella Tarlyho. Diskusi o završení fantasy ságy tak opět vystřídaly vtipy a ironické poznámky na adresu tvůrců, kteří podle komentářů na Twitteru nejsou schopní ohlídat si nepovolené předměty na place.

Zatím není jisté, jestli lahev s vodou čeká podobná digitální smrt jako kelímek s čajem, který již v nabídce HBOGO není ve čtvrtém díle osmé řady k vidění. 

Závěrečná série Hry o trůny čelí od prvního dílu ostré kritice, diváci dokonce podepisují on-line petici, ve které žádají přetočení všech šesti dílů. K pondělku podepsalo výzvu přes 1 200 000 fanoušků.

Producenti seriálu David Benioff a D. B. Weiss před posledním dílem prohlásili, že nebudou sledovat reakce na sociálních sítích a hodlají konec seriálu pořádně oslavit. Poté se vrhnou na přípravy nového filmu ze světa Star Wars.

Kvíz: Jak dobře znáte Hru o trůny?

 

Právě se děje

Další zprávy