Holčička z nejslavnější reklamy se vrací. Poznali byste ji v novém spotu Kofoly?

lis lis
2. 7. 2022 6:45
Vzpomínáte si na legendární holčičku z vánoční reklamy na Kofolu? Roztomilá holčička, kterou zná snad každý, se skoro po 20 letech vrací na televizní obrazovky. V nové kampani Kofoly bude upozorňovat na pozitivní přínos nových vratných skleněných lahví.
Video: Aktuálně.cz

Dnes je slavné holčičce, která se ve vánoční reklamě ptá tatínka, jestli bude mít prasátko "taky ty zahnutý zuby nahoru", už 23 let. Sandra Flemrová se ale reklamě už nevěnuje, pracuje totiž jako sestra v zubní ambulanci. "Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mně byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků jako například koulovačku se štábem. Reklama se mně ale přesto silně zapsala do života," popsala Sandra Flemrová.

I když v dětství absolvovala několik dalších castingů, vrací se do reklamy až letos. A to zase pod značkou Kofoly. Ve spotu se už neptá na prasátko, ale propaguje nový systém vratných skleněných lahví, které Kofola uvádí pod názvem Cirkulka.

"S Cirkulkou vracíme do domácností osvědčené skleněné lahve. Nápad vrátit spolu s nimi do hry i děvčátko ‚ne, ne, já nemusím, já už ho vidím‘ přišel úplně přirozeně," vysvětlil Pavol Chalupka, marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko. Podle něj je Sandra s Kofolou spojená už skoro 20 let. "Zároveň patří k mladé generaci, pro kterou je udržitelnost klíčová. A jestliže cirkulace lahví je o jejich vracení, vrátili jsme i holčičku," doplnil Chalupka.

Reklama se natáčela na Slovensku poblíž Záhoří. Pro Sandru to byl náročný den, ale jak sama uvedla, bude na něj dlouho vzpomínat. "Miluju přírodu a čas strávený v krásné slovenské krajině byl pro mne nabíjející. Všichni lidé ‚na place‘ byli neskutečně milí. V průběhu toho dne jsem zažila snad všechny emoce," uzavřela "slavná holčička".

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 10 minutami

Německá policie čelí kritice za to, že zastřelila nezletilého černocha v dětském domově

Německá policie čelí kritice za pondělní zásah v Dortmundu, při kterém její příslušník zastřelil nezletilého černocha. Uvedla to agentura DPA. Policie byla přivolána do dětského domova, protože mladík měl nůž. V Dortmundu se v úterý i ve středu uskutečnily demonstrace, jejichž účastníci požadovali vyšetření postupu policie.

Policejní hlídku přivolala v pondělí zaměstnankyně jednoho dětského domova v Dortmundu. Ohlásila, že viděla jednoho ze svěřenců s nožem. Na místě zasahovalo 11 policistů, kteří proti nezletilci použili oslňující granáty a slzný plyn. Když mladík zaútočil, jeden z policistů na něj vystřelil ze samopalu MP5 a pětkrát ho zasáhl.

Podle státní zástupkyně Carsten Dombertové je v případu stále mnoho nejasností. Podle ní se šestnáctiletý Senegalec léčil s psychickými problémy a neuměl dobře německy. Vyšetřovatelé také zvažují možnost, že si mladík chtěl nožem ublížit či spáchat sebevraždu. Podle Dombertové zatím nic nenasvědčuje tomu, že by v postupu policistů sehrála nějakou roli barva kůže útočníka.

V Dortmundu demonstrovaly stovky lidí za nezávislé prošetření události. Demonstranti se také pozastavují nad použitím samopalu při zásahu, kde bylo 11 policistů. Podle kriminologa Thomase Feltese tato okolnost mohla zvýšit napětí. Německá asociace právníků DAV kritizuje, že případ vyšetřují policisté z nedalekého města Recklinghausen a nikoli nezávislý orgán.

Zdroj: ČTK
před 27 minutami

Mihálik přestoupil z Plzně do Slovácka

Fotbalista Ondřej Mihálik přestoupil z Plzně do Slovácka. Pětadvacetiletý útočník podepsal s týmem z Uherského Hradiště tříletou smlouvu. Úřadující vítěz domácího poháru o tom informoval na klubovém webu.

"V hledáčku jsme Ondřeje měli již delší dobu, a když se teď naskytla příležitost přestup zrealizovat, tak jsme pro to udělali maximum. Jsem rád, že jsme se dohodli. Je to šikovný hráč, který nám může hodně pomoct," uvedl sportovní ředitel Slovácka Veliče Šumulikoski.

Bývalý mládežnický reprezentant v minulosti vedle Plzně nastupoval i za Jablonec, nizozemský Alkmaar nebo České Budějovice. V české lize odehrál 128 zápasů s 22 vstřelenými brankami.

"Slovácko se poslední tři sezony drží na špici ligy. Věřím, že týmu pomohu jak v ligové soutěži, tak i právě v boji o pohárovou Evropu. Jsem rád, že Slovácko projevilo o můj příchod zájem a rychle jsme se domluvili," řekl Mihálik.

Další zprávy