Princ Harry zuří: Ti lidé na "nahém" večírku nebyli

ČTK ČTK
3. 9. 2012 10:05
Snímky prince Harryho ze soukromého večírku v Las Vegas stály v přepočtu 316 450 Kč
Novomanželé z Cambridge a prince Harry.
Novomanželé z Cambridge a prince Harry. | Foto: Reuters

Londýn - Američanka britského původu Carrie Reichertová tvrdí, že se zúčastnila večírku s britským princem Harrym v Las Vegas, na kterém vznikly fotografie nahého dědice trůnu.

Reichertová v rozhovoru pro server People.co.uk uvedla, že na večírku nebyly žádné orgie, ale nahota účastníků vyplynula z bujaré zábavy. Podle serveru DailyRecord.co.uk ale Harry popírá, že by Reichertová na večírku vůbec byla.

Reichertová řekla v rozhovoru pro People.co.uk, že ji na večírek přivedli nějací Harryho přátelé společně s dalšími asi deseti dívkami.

"Všichni jsme dorazili do toho obřího VIP apartmá, a když jsme vešli dovnitř, hrála tam hudba a alkohol tekl proudem," řekla Reichertová. "Harry už byl nahý. Stál u kulečníkového stolu, držel v ruce tágo a hrál na něj jako na imaginární kytaru."

Reichertová dále uvedla, že princ, který je třetí v pořadí nároku na britský trůn, nebyl v apartmá nahý jako jediný. Řada žen i mužů prý byla částečně nebo zcela svlečená.

"Ale nebylo to nic jako orgie. Bylo to skoro jako hra. Prostě se (Harry) snažil, aby se všichni ostatní svlékli," řekla.

Podle serveru DailyRecord.co.uk však Reichertová o večírku lže.

"Harry je z těch prohlášení rozzuřený a chce, aby se vědělo, že jsou vymyšlená," uvedl server s odvoláním na zdroje v blízkosti prince. "Dalo se čekat, že se objeví lidé, kteří budou vykládat, že byli v Harryho apartmá, ale on tvrdí, že tato žena tam v onu noc nebyla."

Snímky nahého Harryho se objevily na internetu v srpnu. Pocházely ze soukromého večírku v Las Vegas, kde se princ bavil s přáteli. Někdo z nich ho ale vyfotografoval mobilním telefonem a snímky pak prodal do médií, údajně za v přepočtu 316 450 korun.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Všech pět hokejistů Ottawy nakažených koronavirem se uzdravilo

Všichni členové hokejového týmu Ottawa Senators, kteří onemocněli chorobou covid-19, se už podle trenéra D.J. Smithe zotavili. Pozitivní test na koronavirus mělo pět nejmenovaných hráčů a jeden zaměstnanec klubu.

"Dobré je, že nikdo z nich neměl žádné strašlivé symptomy, jaké vidíme v televizi u lidí, kteří opravdu trpí," řekl Smith. "Někteří kluci se necítili dobře, ale díky tomu, že to jsou sportovci, to překonali a už to mají za sebou."

Členové klubu se podle všeho nakazili během série zápasů na hřištích soupeřů v Kalifornii, kde Senators před přerušením sezony 12. března odehráli tři duely. Podle Smithe přispěly pozitivní testy členů klubu k tomu, aby tým bral koronavirovou pandemii vážně.

Další zprávy