Pošlete přátelům vstupenku a běžte zadarmo do kina

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
16. 1. 2012 14:50
Soutěžte o balík osmi vstupenek do kin sítě Cinema City
Foto: Aktuálně.cz

Soutěž - U příležitosti filmu Mission Impossible - Ghost Protocol můžete s online deníkem Aktuálně.cz vyhrát balík osmi volných lístků do kina IMAX nebo dalších ze sítě Cinema City. Natáčení i distribuce skvěle hodnoceného akčního snímku se nesou ve znamení výrazného propojení právě s tímto formátem.

Půlhodina filmu obsahuje scény, které se natáčely na speciální kamery IMAX.  Během těchto sekvencí se rozšíří obraz, a nabídne tak divákům zážitek z akčních a dramatických scén.  Například když Tom Cruise v roli agenta Ethana Hunta slézá nejvyšší budovu světa v Dubaji, takzvanou Chalífovu věž.

IMAX kamery použili tvůrci čtvrté Mission: Impossible i během sledovaného natáčení v Praze, v srpnu a v září loňského roku. V pražském IMAX kině pak v utajení proběhla pracovní projekce materiálů ze speciálních kamer.

Jak na to? Abyste se mohli soutěže zúčastnit, musíte mít účet na sociální síti Facebook. Po kliknutí na tlačítko "Pošli vstupenku" nejdříve musíte souhlasit s tím, že naše aplikace může komunikovat s vaším facebookovým profilem. Poté se zobrazí seznam vašich přátel, jimž můžete vstupenku poslat. Za každou odeslanou vstupenku, kterou vaši přátelé aktivně přijmou, dostáváte jeden bod. A pozor: další bod získáte také za každý lístek, který vám vaši přátelé vrátí (tedy aktivně pošlou).

Čím více bodů získáte, tím výše se umístíte v žebříčku soutěžících. Počet bodů, které jste získali, i průběžné výsledky soutěže, najdete kousek pod tlačítkem "Pošli vstupenku!" Osm volných vstupenek do kina vyhrává uživatel, který bude mít na konci soutěže největší počet symbolických vstupenek (bodů). Soutěž končí v úterý 17. 1. 2012 ve 12:00.

Své šance samozřejmě zvyšujete i tím, že soutěž publikujete na své zdi. A pozor: pokud se na tuto stránku díváte z mobilního telefonu, nemusí se vám soutěž zobrazovat korektně.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Zastupitelé západoněmecké obce z vedení sesadili člena neonacistické strany

Západoněmeckou obec Waldsiedlung již nevede člen krajně pravicové Národnědemokratické strany Německa (NPD) Stefan Jagsch, v úterý ho zastupitelé odvolali a ve funkci ho vystřídala zástupkyně křesťanských demokratů (CDU). Informovala o tom agentura DPA.

Jagsch byl do funkce zvolen v září, a to i s pomocí hlasů CDU, sociálních demokratů (SPD) a liberálů (FDP), což vyvolalo na celoněmecké úrovni tvrdou kritiku. NDP je totiž označována za neonacistickou a zavedené strany s ní spolupracovat odmítají.

Ačkoli CDU, FDP a SPD oficiálně s NPD nespolupracují, zastupitelé těchto tří stran v hesenského Waldsiedlungu, kde žije asi 2600 lidí a který je součástí obce Altenstadt, to nerespektovali. Následnou kritiku odmítali s tím, že nikdo jiný o tuto funkci, která byla volná od června, zájem neměl a že stranická příslušnost nehrála žádnou roli.

Další zprávy