Opilý ruský rozhodčí už si nikdy nezapíská. Tady jsou opilci a další průšviháři roku

Video Video
31. 12. 2021 12:00
Po několika pádech měl opilý ruský rozhodčí problém se vůbec postavit zpět na nohy. Videem se pobavily miliony lidí, rozhodčí už si ale do konce života nezapíská. Podobně pod vlivem byl kolega hlídač stavby budoucí ruské školy financované ze státních prostředků. Na nečekanou kontrolu ale zrovna dorazil gubernátor ruského Přímořského kraje. Sledujte největší opilce a další nešťastníky roku 2021.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 minutami

Trenér snowboardistky Pančochové kvůli koronaviru v neděli neodletí do Pekingu

Kvůli pozitivnímu testu na koronavirus neodletí v neděli s další částí českých olympioniků do Pekingu trenér snowboardistky Šárky Pančochové Přemysl Vida. Informoval o tom Svaz lyžařů ČR v tiskové zprávě.

S někdejší vicemistryní světa ve slopestylu odcestují jako doprovod další kouč Martin Černík a servisman Jakub Schimmer. Vida by se za nimi mohl vydat do Číny později. Určitě ale nestihne první start Pančochové ve slopestylu, který začne 5. února kvalifikací a den nato má na programu finále.

Jednatřicetiletá závodnice pak pojede na svých čtvrtých hrách ještě Big Air a U-rampu. Ve všech disciplínách se kvalifikovala na olympiádu jako první freestylistka v historii. V roce 2014 v Soči byla ve slopestylu pátá.

Vida se naposledy v roli trenéra zúčastnil závodů Světového poháru ve švýcarském Laaxu před dvěma týdny. "Od návratu striktně dodržoval veškerá bezpečnostní opatření spojená s účastí na zimních olympijských hrách, přesto byl ale ve středu 26. ledna pozitivně testován na covid-19. Původně plánovaný nedělní odlet tak nestihne," uvedl lyžařský svaz.

Zdroj: ČTK
Další zprávy