Výletnický test. Jak dobře znáte přírodní krásy Česka?

hrz
2. 5. 2015 9:00
Česká republika skrývá nejrozmanitější přírodní scenérie. Poznáte naše hory, skály, vodopády či sopky?
Jak znáte přírodní divy Česka?
Jak znáte přírodní divy Česka? | Foto: Thinkstock

Test - Příroda České republiky je velmi rozmanitá a malebná. Díky mírným nadmořským výškám a podnebí a také jedné z nejhustších sítí turistického značení na světě přímo vyzývá k výletům. Jak dobře máte svou vlast prochozenou?

Vyzkoušejte se v našem kvízu z přírodních krás České republiky >>

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy