FOTO Přátelé 2014: Jak (ne)zestárli a co dnes dělají?

Seriál Přátelé
Seriál Přátelé.
JENNIFER ANISTON (Rachel) – Jennifer se po ukončení natáčení Přátel objevila v řadě filmů. Úspěch slavila naposledy loni s krimi komedií Millerovi na tripu.
Byla vdaná za Brada Pitta, v současné době je ale zasnoubená s hercem a scenáristou Justinem Therouxem. Odhadovaná hodnota jejího majetku vyšplhala na 150 milionů dolarů.
LISA KUDROW (Phoebe) – Po Přátelích zůstala u seriálu. Natáčela Návrat na výsluní v roce 2005, ve kterém nejen hrála, ale byla také součástí tvůrčího týmu. Stejně tak seriál Therapy pro stanici Showtime.
Foto: Warner Bros
ČTK jaz, ČTK
7. 5. 2014 8:00
Rachel, Chandler, Joey, Monica, Phoebe a Ross. Od premiéry závěrečného dílu úspěšného seriálu uběhlo deset let. Co dělají herci dnes?

New York - Uplynulo deset let od finále amerického seriálu Přátelé. Šest hlavních herců mělo od té doby rozdílný stupeň úspěchu v kariéře i v životě.

List The New York Post sestavil přehled toho, jak si představitelé hlavních protagonistů vedli.

Kdo zůstal u seriálů, kdo se dal k divadlu a kolik si herci za svou kariéru vydělali?

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek se ve středu vydá na svou první zahraniční cestu na Slovensko

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) se příští středu 28. dubna, týden po svém jmenování do vlády, vydá na svou první zahraniční cestu. Jak bývá u nejvyšších českých ústavních činitelů po rozpadu společné federace nepsanou tradicí, povede na Slovensko. Kulhánek to večer oznámil na twitteru po dnešním telefonátu se svým polským protějškem Zbigniewem Rauem.

Polskému ministrovi zahraničí poděkoval za slova podpory, které Rau vyjádřil České republice. "Pozval mě do Polska, kam se moc rád vydám. Na první zahraniční cestu pojedu ve středu na Slovensko a pak i do Maďarska. Spolupráce ve V4 je priorita," uvedl šéf české diplomacie.

Další zprávy