Fotky: Tak v Číně vyrábějí robotické nafukovací panny. Zvládnou i konverzaci

Fotky: Tak v Číně vyrábějí robotické nafukovací panny. Zvládnou i konverzaci
Čínská společnost WMDOLL patří k největším výrobcům nafukovacích panen v zemi.
Ročně jich vyprodukuje kolem 20 tisíc.
S postupující robotizací se rozhodla své výrobky inovovat, a vyvíjí tak robotickou sexuální hračku, píše agentura Reuters. 
Společnost sídlící v nejlidnatější provincii Kuang-tung na jihu země oznámila výrobu robotických nafukovacích panen již před dvěma lety.
Foto: Reuters
Reuters Magazín Dan Poláček Reuters, Magazín, Dan Poláček
Aktualizováno 21. 9. 2018 15:00
Robotizace výroby dorazila i do sexuálního průmyslu. Čínský výrobce nafukovacích panen vyvíjí robotky, které dokážou vést jednoduchou konverzaci a hýbat polovinou těla. Robotická panna stojí v přepočtu od 32 do 161 tisíc korun. 
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy