Obrazem: Pardubičtí filharmonici vystupují s Danem Bártou, s Plastic People i s Janem Budařem

Obrazem: Pardubičtí filharmonici vystupují s Danem Bártou, s Plastic People i s Janem Budařem
Pardubická filharmonie doprovázela show Jana Budaře Seznamme se.
Aktivně se jí také účastnil kontrabasista (vpravo), nastoupil  v trenkách, tílku, pantoflích a kšiltovce proti "vystajlovanému chlápkovi"...
...a sklidil velký úspěch.
Pardubičtí filharmonici se rádi koncertem baví, publikum se rozhodně nenudí.
Foto: František Renza/kfpar.cz
Magazín Magazín
21. 1. 2016 15:27
Rozpětí Komorní filharmonie Pardubice je široké. Hraje basketbalistům v aréně, i česko-čínské delegaci při podpisu obchodů za miliardy, je žádaná v Japonsku a rádi si s ní zahrají nejen Dagmar Pecková, ale třeba i Dan Bárta, Jan Budař Olympic, Semafor či Dasha. Ráda experimentuje, baví se a improvizuje.
 

Právě se děje

před 32 minutami

Indráčkové patří na MS po prvním kole na velkém můstku 27. místo

Do druhého kola závodu na velkém můstku na mistrovství světa v Oberstdorfu postoupila z dvojice českých skokanek na lyžích pouze Karolína Indráčková. Díky výkonu rovných 90 metrů jí v polovině soutěže patří 27. místo. Šestnáctiletá Klára Ulrichová skončila na 36. příčce.

Minulý týden na středním můstku obsadila Indráčková 25. místo a vylepšila české ženské maximum na světovém šampionátu.

Po prvním kole na velkém můstku vede Norka Maren Lundbyová, která už získala v Oberstdorfu stříbro, a útočí na druhý světový titul v kariéře. Olympijská vítězka z Pchjongčchangu skočila 128 metrů a vede o 3,6 bodu před Slovinkou Nikou Križnarovou. Třetí je zatím Rakušanka Marita Kramerová.

Aktualizováno před 34 minutami

Policie Kapitolu varuje před možným útokem na sídlo Kongresu

Policejní sbor zajišťující ochranu sídla amerického Kongresu (USCP) ve středu oznámil, že obdržel informace o možném pokusu blíže neurčené ozbrojené skupiny zaútočit ve čtvrtek na Kapitol. Hrozba podle amerických médií zřejmě souvisí s krajně pravicovou spikleneckou teorií, podle níž se má 4. března znovu chopit moci exprezident Donald Trump, jenž má mezi pravicovými extremisty mnoho stoupenců.

"Dostali jsme zpravodajské informace o možném plánu na dobytí Kapitolu blíže neurčenou ozbrojenou skupinou ve čtvrtek 4. března. Již jsme učinili významné bezpečnostní opatření, mezi něž patří vztyčení fyzické bariéry a zvýšení počtu aktivních příslušníků, abychom zajistili ochranu Kongresu, veřejnosti a našich policistů," uvedla ve vyjádření USCP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy