Obrazem: Pardubičtí filharmonici vystupují s Danem Bártou, s Plastic People i s Janem Budařem

Obrazem: Pardubičtí filharmonici vystupují s Danem Bártou, s Plastic People i s Janem Budařem
Pardubická filharmonie doprovázela show Jana Budaře Seznamme se.
Aktivně se jí také účastnil kontrabasista (vpravo), nastoupil  v trenkách, tílku, pantoflích a kšiltovce proti "vystajlovanému chlápkovi"...
...a sklidil velký úspěch.
Pardubičtí filharmonici se rádi koncertem baví, publikum se rozhodně nenudí.
Foto: František Renza/kfpar.cz
Magazín Magazín
21. 1. 2016 15:27
Rozpětí Komorní filharmonie Pardubice je široké. Hraje basketbalistům v aréně, i česko-čínské delegaci při podpisu obchodů za miliardy, je žádaná v Japonsku a rádi si s ní zahrají nejen Dagmar Pecková, ale třeba i Dan Bárta, Jan Budař Olympic, Semafor či Dasha. Ráda experimentuje, baví se a improvizuje.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Wizz Air spustí od července novou linku z Prahy do albánské Tirany

Létat bude na trase dvakrát týdně.  Po ohlášení linky Českých aerolinií (ČSA) do Londýna jde o druhou zcela novou linku po koronavirové krizi na pražském letišti. Vedle toho dopravci obnovují provoz zavedených linek.

Letadla Wizz Air mezi Prahou a Tiranou budou létat vždy v pondělí a v pátek. Wizz Air bude na lince používat letadlo Airbus A320 Family v konfiguraci až pro 189 cestujících. Na trase v minulých letech létaly také Smartwings.

Provoz na pražském letišti tak bude dál ožívat po koronavirové krizi, která téměř utlumila letecký provoz. V dubnu dubnu letiště zaznamenalo bezprecedentní pokles provozu o 99,6 procenta, když odbavilo 5031 cestujících. Na konci měsíce fungovaly pouze dvě pravidelné linky, a to do Minsku a Sofie.

Další zprávy