JFK, Monroe i Jack Rozparovač. Největší záhady historie!

JFK, Monroe i Jack Rozparovač. Největší záhady historie!
Osud malajsijského letadla, které 8. března 2014 zmizelo cestou z Kuala Lumpur do Pekingu, zůstává záhadou. Někdo letadlo přinutil změnit směr a záměrně odpojil jeho komunikační a identifikační zařízení.
Vyšetřovatelé jsou přesvědčeni, že od poslední známé radarové pozice nad Jihočínským mořem letěl Boeing 777 ještě dalších sedm hodin, podle všeho západním směrem. Podle šéfa malajsijského Úřadu pro civilní letectví je možné, že se letadlo nacházelo na zemi v době, kdy z něj byly vyslány poslední zachycené satelitní signály.
Do pátrání po malajsijském letadle je zapojeno už 25 zemí. Úřady požádaly o pomoc především země ležící podél obou vzdušných koridorů, které jsou považovány za možné trasy dalšího letu stroje po odpojení přístrojů.
Největší čínský mobilní operátor China Mobile se pokusil lokalizovat cestující z pohřešovaného letadla. Zkoušel, jestli jsou jejich mobily připojené k síti. Žádný z nich nedokázal najít, uvedl představitel firmy. Novodobá záhada. Podívejme se na ty starší.
Foto: Aktuálně.cz
Magazín Magazín
17. 3. 2014 14:55
Notoricky známé příběhy, které zůstaly zcela nedořešené. Připomeňte si největší záhady historie.

Praha - Zmizení letu číslo 370 letecké společnosti Malaysia Airlines by se mohlo zařadit mezi největší nevyřešené záhady dějin. O sporných událostech, které jsou pramenem řady konspiračních teorií a záhadách a dosud nemají přesvědčivá řešení, napsal ve svém materiálu zpravodajský server CNN.

Jak to bylo doopravdy s atentátem na J. F. Kennedyho, spáchala Marilyn Monroe skutečně sebevraždu? Kdo doopravdy byl Jack Rozparovač? 

 

Právě se děje

Další zprávy