Fotky: Tři týdny bezdomovcem. Úplně se mi změnily hodnoty, říká umělec Epos 257

Fotky: Tři týdny bezdomovcem. Úplně se mi změnily hodnoty, říká umělec Epos 257
Základem úspěšného přežití na ulici je vytvořit si kvalitní přístřešek.
V křoví poblíž nákladového nádraží v Malešicích nakonec Epos 257 žil 23 dní.
Jeho přístřešek z jedné strany chránilo nepropustné křoví.
V kontejnerech našel spoustu užitečných věcí.
Foto: Epos 257
15. 10. 2018 8:12
"Tomuto tématu se cíleně věnuji dlouhodobě a s tímto prostředím jsem skrze graffiti v kontaktu od svého raného dětství, ale spousta věcí mi došla teprve až když jsem se rozhodl vyzkoušet si na ulici na chvíli žít a hlavně sám," říká Epos 257. Během tři neděl se stal součástí uzavřené komunity bezdomovců. Podívejte se na jeho fotky z akce, která je součástí projektu postgraduálního studia na Akademii výtvarných umění v Praze.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 24 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy