Ceny People's Choice: Kaley Cuoco bodovala s vědátory

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco-Sweeting se svými hereckými kolegyněmi Mayim Bialik a Melissou Rauch.
Američtí diváci ocenili svými hlasy oblíbený televizní seriál Teorie velkého třesku, který na udílení cen porazil i Hru o trůny. (na snímku Jim Parsons ze seriálu Teorie velkého třesku)
Johnny Galecki ze seriálu Teorie velkého třesku
Mayim Bialik ze seriálu Teorie velkého třesku
Foto: Reuters
jaz
8. 1. 2015 12:15
Američtí diváci ocenili svými hlasy oblíbený televizní seriál Teorie velkého třesku, který na udílení cen porazil i Hru o trůny.

Los Angeles – V kalifornské Nokia Theatre se ve středu večer udílely ceny v rámci 41. ročníku People's Choice Awards, kterým vévodili ocenění představitelé seriálu Teorie velkého třesku, Castle na zabití nebo filmu Maleficent (Zloba – Královna černé magie).

Diváci prostřednictvím internetu i letos vybírali své favority z celkem 18 kategorií z oblasti filmu, hudby a televize.

Kromě Teorie velkého třesku si sošku odnesla herečka Jennifer Lawrence, a to v kategoriích Nejlepší filmová a Nejlepší herečka akčního filmu. Mezi kriminálními seriály vyhrál Castle na zabití a v kreslených seriálech bodovali Simpsonovi.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Německá vláda se dohodla se spolkovými zeměmi na klimatickém balíčku

Zástupci německé vlády se v noci na pondělí domluvili s představiteli spolkových zemí na zvýšení ceny tuny CO2 v chystaném národním systému emisních povolenek v oblastech dopravy a bydlení z dosud plánovaných deseti eur (255 korun) na 25 eur k 1. lednu 2021. Informovala o tom agentura DPA. Obě strany se na upraveném balíčku opatření proti klimatickým změnám dohodly po dlouhých jednáních. V pátek tak může opatření schválit Spolková rada, kterou tvoří zástupci 16 spolkových zemí. Spolkový sněm balíček na ochranu klimatu schválil už v listopadu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy