Ceny People's Choice: Kaley Cuoco bodovala s vědátory

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco-Sweeting se svými hereckými kolegyněmi Mayim Bialik a Melissou Rauch.
Američtí diváci ocenili svými hlasy oblíbený televizní seriál Teorie velkého třesku, který na udílení cen porazil i Hru o trůny. (na snímku Jim Parsons ze seriálu Teorie velkého třesku)
Johnny Galecki ze seriálu Teorie velkého třesku
Mayim Bialik ze seriálu Teorie velkého třesku
Foto: Reuters
jaz
8. 1. 2015 12:15
Američtí diváci ocenili svými hlasy oblíbený televizní seriál Teorie velkého třesku, který na udílení cen porazil i Hru o trůny.

Los Angeles – V kalifornské Nokia Theatre se ve středu večer udílely ceny v rámci 41. ročníku People's Choice Awards, kterým vévodili ocenění představitelé seriálu Teorie velkého třesku, Castle na zabití nebo filmu Maleficent (Zloba – Královna černé magie).

Diváci prostřednictvím internetu i letos vybírali své favority z celkem 18 kategorií z oblasti filmu, hudby a televize.

Kromě Teorie velkého třesku si sošku odnesla herečka Jennifer Lawrence, a to v kategoriích Nejlepší filmová a Nejlepší herečka akčního filmu. Mezi kriminálními seriály vyhrál Castle na zabití a v kreslených seriálech bodovali Simpsonovi.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy