Ceny People's Choice: Kaley Cuoco bodovala s vědátory

Foto: Reuters
jaz
8. 1. 2015 12:15
Američtí diváci ocenili svými hlasy oblíbený televizní seriál Teorie velkého třesku, který na udílení cen porazil i Hru o trůny.

Los Angeles – V kalifornské Nokia Theatre se ve středu večer udílely ceny v rámci 41. ročníku People's Choice Awards, kterým vévodili ocenění představitelé seriálu Teorie velkého třesku, Castle na zabití nebo filmu Maleficent (Zloba – Královna černé magie).

Diváci prostřednictvím internetu i letos vybírali své favority z celkem 18 kategorií z oblasti filmu, hudby a televize.

Kromě Teorie velkého třesku si sošku odnesla herečka Jennifer Lawrence, a to v kategoriích Nejlepší filmová a Nejlepší herečka akčního filmu. Mezi kriminálními seriály vyhrál Castle na zabití a v kreslených seriálech bodovali Simpsonovi.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy