Miss Universe ovládly španělsky mluvící krásky

Miss Universe ovládly španělsky mluvící krásky
Nebylo to překvapení. Venezuelské krasavice patří k tradičním favoritům mezinárodních soutěží.
Korunovace z rukou loňské vítězky, Miss Spojených států.
Miss Universe alias Miss Moskva.
Na molu.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Reuters, ČTK
8. 11. 2013 11:15

Miss Universe se v sobotu večer v Moskvě stala pětadvacetiletá Venezuelanka Gabriela Islerová. Druhá byla Miss Španělska a třetí Miss Ekvádoru. Letošní nejkrásnější dívka vesmíru pochází z města Maracay, tančí flamenco a pracuje v televizi Venevision. Češka Gabriela Kratochvílová nepostoupila do šestnáctičlenného finále, ale rozhodně nezklamala.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy