Mišmaš: Internetem hýbe nový trend. Fotky milenců po sexu!

Přenos skončil
Úterý 1. dubna. Kuriózní zprávy, které právě hýbou světem i Českem.
Foto: Instagram

Mišmaš je virtuální průvodce po internetové galaxii filmu, hudby, showbyznysu a všeho zábavného i kuriózního, co se děje na sociálních sítích a internetu.

Najdete zde krátké a zejména odlehčené zprávy, které vám poskytnou obrázek o nezpravodajském dění z celého světa.

Přenos skončil

Twitter a Instagram začíná zaplavovat nový "fenomén" Aftersex selfie, kdy se milenecké páry vyfotí bezprostředně po sexu a fotku poté nahrají na sociální síť s hashtagem (jakýmsi klíčovým slovem) #aftersex, píše Daily Mail. Podle anglického psychologa, doktora Chestera, může za pokles morálky a mravů na sociálních sítích nestydaté chování Rihanny či Beyoncé, které s oblibou vystavují svá obnažená těla na Instagramu a Twitteru. Ostudy!

Foto: Instagram

Jirka Mádla režisérem. Jeho debut Pojedeme k moři si odbude oficiální premiéru příští čtvrtek, ale podle prvních ohlasů z novinářské projekce půjde o veskrze nadprůměrné dílo. Dodejme, že Jirka si napsal i sám scénář a v hlavní roli se ve filmu objeví Ondřej Vetchý.

Jiří mádl Berlinale

Pojedeme k moři.
Rozhovor s Jiřím Mádlem o jeho novém filmu Pojedeme k moři z Berlinale 2014. | Video: Šimon Šafránek

Hollywoodská herečka Jennifer Lawrence je snem mnoha mužů i žen. Přestože 99 % jejích fanoušků zůstane u představivosti, najdou se i tací, kteří se snaží co nejvíc přiblížit se svému vzoru. Tímto případem je právě Američanka Kitty. Podle ABC podstoupila již šest chirurgických zákroků, kdy si mimo jiné nechala upravit prsy i rty. Za proces  "Jednou budu vypadat jako Jennifer Lawrence" zaplatila už 25 tisíc dolarů (cca 500 tisíc korun). A to je teprve na začátku...

Foto: ABC / abcnews.go.com

Národní ragbyový tým Nového Zélandu opět naháněl (nejen) svým soupeřům strach bojovým maorským tancem haka. All Blacks, jak se nároďáku Nového Zélandu přezdívá, porazil tým Anglie 26-7 a oslavil to tradičně po svém. Tancem. V dešti. Do půl těla.

Haka

Video: YouTube

Česká Miss 2014 je za námi, Sophia Loren předala v sobotu večer korunku Gabriele Frankové. V rozhovoru pro Žena.cz si slavná herečka posteskla, že se nikdy nestala Miss Itálie a že v mládí ani neměla na pořádné šaty. A jaký je tajný recept Sophie Loren na krásu? "Za vše vděčím své mamince," tvrdí herečka. Tomu říkáme pokora, klobouk dolů!

Foto: isifa.com/Getty
Magazín ČTK Magazín, ČTK
1. 4. 2014 11:30
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Bavorský premiér Söder uhájil předsednictví v CSU

Kongres německé vládní strany, bavorské Křesťanskosociální unie (CSU) v pátek zvolil do čela uskupení opět Markuse Södera. Dvaapadesátiletý politik, který je od loňska také bavorským premiérem, dostal 91,3 procenta hlasů delegátů, tedy ještě více než při lednovém prvním zvolení do čela strany.

Söder byl zvolen předsedou CSU poprvé 19. ledna, kdy dostal 87,4 procenta hlasů. Tehdy nahradil o 17 let staršího Horsta Seehofera, který ho po deseti letech v čele strany sám navrhl jako svého nástupce. Už loni v březnu Söder vystřídal Seehofera také ve funkci bavorského ministerského předsedy. Sedmdesátiletý Seehofer je teď německým ministrem vnitra a v roce 2021 hodlá odejít do politického důchodu.

Aktualizováno před 2 hodinami

Dopravní nehoda u Ostrovačic na Brněnsku na několik hodin uzavřela dálnici D1 ve směru na Brno

Dopravní nehoda dvou kamionů u Ostrovačic na Brněnsku dnes zhruba na čtyři hodiny uzavřela dálnici D1 ve směru z Prahy na Brno. Kolize se obešla bez zranění, vyplývá z informací jihomoravské policie a hasičů. Před 10:00 se podařilo obnovit provoz jedním pruhem, oznámilo Ředitelství silnic a dálnic. Do té doby byla D1 neprůjezdná mezi sjezdem 178 u Ostrovačic a exitem 182 u Kývalky. Až zhruba do 18:00 ale v místě pokračovaly odklízecí práce.

Zdroj: ČTK
Další zprávy