Mišmaš: Internetem hýbe nový trend. Fotky milenců po sexu!

Přenos skončil
Úterý 1. dubna. Kuriózní zprávy, které právě hýbou světem i Českem.
Foto: Instagram

Mišmaš je virtuální průvodce po internetové galaxii filmu, hudby, showbyznysu a všeho zábavného i kuriózního, co se děje na sociálních sítích a internetu.

Najdete zde krátké a zejména odlehčené zprávy, které vám poskytnou obrázek o nezpravodajském dění z celého světa.

Přenos skončil

Twitter a Instagram začíná zaplavovat nový "fenomén" Aftersex selfie, kdy se milenecké páry vyfotí bezprostředně po sexu a fotku poté nahrají na sociální síť s hashtagem (jakýmsi klíčovým slovem) #aftersex, píše Daily Mail. Podle anglického psychologa, doktora Chestera, může za pokles morálky a mravů na sociálních sítích nestydaté chování Rihanny či Beyoncé, které s oblibou vystavují svá obnažená těla na Instagramu a Twitteru. Ostudy!

Foto: Instagram

Jirka Mádla režisérem. Jeho debut Pojedeme k moři si odbude oficiální premiéru příští čtvrtek, ale podle prvních ohlasů z novinářské projekce půjde o veskrze nadprůměrné dílo. Dodejme, že Jirka si napsal i sám scénář a v hlavní roli se ve filmu objeví Ondřej Vetchý.

Jiří mádl Berlinale

Pojedeme k moři.
Rozhovor s Jiřím Mádlem o jeho novém filmu Pojedeme k moři z Berlinale 2014. | Video: Šimon Šafránek

Hollywoodská herečka Jennifer Lawrence je snem mnoha mužů i žen. Přestože 99 % jejích fanoušků zůstane u představivosti, najdou se i tací, kteří se snaží co nejvíc přiblížit se svému vzoru. Tímto případem je právě Američanka Kitty. Podle ABC podstoupila již šest chirurgických zákroků, kdy si mimo jiné nechala upravit prsy i rty. Za proces  "Jednou budu vypadat jako Jennifer Lawrence" zaplatila už 25 tisíc dolarů (cca 500 tisíc korun). A to je teprve na začátku...

Foto: ABC / abcnews.go.com

Národní ragbyový tým Nového Zélandu opět naháněl (nejen) svým soupeřům strach bojovým maorským tancem haka. All Blacks, jak se nároďáku Nového Zélandu přezdívá, porazil tým Anglie 26-7 a oslavil to tradičně po svém. Tancem. V dešti. Do půl těla.

Haka

Video: YouTube

Česká Miss 2014 je za námi, Sophia Loren předala v sobotu večer korunku Gabriele Frankové. V rozhovoru pro Žena.cz si slavná herečka posteskla, že se nikdy nestala Miss Itálie a že v mládí ani neměla na pořádné šaty. A jaký je tajný recept Sophie Loren na krásu? "Za vše vděčím své mamince," tvrdí herečka. Tomu říkáme pokora, klobouk dolů!

Foto: isifa.com/Getty
Magazín ČTK Magazín, ČTK
1. 4. 2014 11:30
 

Právě se děje

před 27 minutami

Na dálnici D1 havaroval kamion, vozovka byla kvůli vysypaným plechům neprůjezdná

Na dálnici D1 u Ostravy havaroval v noci na úterý kamion, na dálnici se vysypaly balíky plechu. Směr na Prahu byl několik hodin neprůjezdný, náklad bylo potřeba přeložit. Dálnice byla znovu otevřena před 06:00, informovalo Národní dopravní informační centrum.

Nehoda se stala kolem 02:00 na 345. kilometru D1. Kamion narazil do svodidel. Podle policejního webu byly vysypané balíky s plechem asi šest metrů dlouhé.

Řidiči z D1 sjížděli na 349. kilometru u Klimkovic, zpátky se vraceli na 342. kilometru u Bravantic.

Zdroj: ČTK
Další zprávy