reklama
 
 

Vačice se vloupala do floridského obchodu s alkoholem a opila se bourbonem

4. 12. 2017 15:04
"Pracovník našel vačici na polici vedle popraskané lahve s bourbonem. S předpokladem, že vačice všechno vypila, ji přinesl k nám. Podívali jsme se na ni a rozhodně se nechovala normálně," popsala zaměstnankyně záchranné stanice.

Pěkně divokou noc si před časem užila jedna floridská vačice. Vloupala se totiž do obchodu s alkoholem, kde vypila lahev bourbonu, a opilou ji policie odvezla na záchrannou stanici Emerald Coast Wildlife Refuge ve Fort Walton Beach. Informaci přinesl týdeník Time.

Ačkoliv není zcela jasné, kolik alkoholu vypila, podle zaměstnankyně záchranné stanice Michelle Pettisové byla pěkně namazaná. "Pracovník našel vačici na polici vedle popraskané lahve s bourbonem. S předpokladem, že vačice všechno vypila, ji přinesl k nám. Podívali jsme se na ni a rozhodně se nechovala normálně," popsala Pettisová deníku Panama City News Herald.

Zaměstnanci záchranné stanice vačici podávali dostatek tekutin a postarali se o ni tak, že za pár dní byla fit. Pettisová dodala, že se nezdálo, že by vačice trpěla kocovinou.

Majitel floridského obchodu s alkoholem uvedl, že se k němu vačice nikdy dříve nevloupala. "Přišla zvenku a byla na trámech krovu. Když se snažila slézt dolů, srazila lahev alkoholu a na zemi ji celou vypila," popsal muž jménem Cash Moore vloupání. Dodal, že vačice byla zřejmě plnoletá.

Video: Koala se schoval v autě, řidič si ho všiml až po několika kilometrech

Koala se schovala v autě. Majitel na ni přišel až po 16 km | Video: |  00:57

autor: Magazín | 4. 12. 2017 15:04

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama