Šikmooká fenka z útulku je hitem internetu. Její pohled lidi baví i dojímá

Magazín Magazín
22. 1. 2020 16:38
Fenka sibiřského huskyho se narodila s šikmýma očima, vyrůstala v útulku a kvůli svému podivnému pohledu v něm strávila dva roky. Chovatelům jí bylo líto, a tak se její příběh rozhodli sdílet na internetu.
Sibiřský husky vypadá jako animovaný pes ze seriálu Scooby-Doo.
Sibiřský husky vypadá jako animovaný pes ze seriálu Scooby-Doo. | Foto: Husky House

"Do útulku mě dal chovatel psů. Řekl, že mě nemohl prodat, protože vypadám divně. Většina psů mé rasy vypadá majestátně a já nechápu, proč nemohu být jako oni," napsali za smutného psa zaměstnanci útulku Husky House na svém facebookovém profilu.

Čtyřletá fena jménem Jubilee, která vypadá jako udivené zvíře z animovaného filmu Scooby-Doo, strávila v útulku dva roky. Chovatelé si ji zamilovali a přáli si, aby i pro ni našli nový domov. 

Po čase je napadlo, že zkusí štěstí a její smutný příběh zveřejní na internetu. Během pár dnů fotky obletěly svět a z podivné fenky se stalo zvíře, které lidi bavilo i dojímalo zároveň.

Vedení útulku obdrželo přes 150 žádostí o adopci. "Dostali jsme obrovskou podporu, ze všech stran nám lidé posílali lásku, finanční podporu a žádosti o adopci Jubilee," napsal na sociálních sítích mluvčí útulku.

Novými majiteli se stali manželé s dvěma čtyřnohými přáteli. Přestože z fenky nechtějí dělat "cirkusovou atrakci", vzhledem k fanouškovské základně, kterou si Jubilee vytvořila během pár dní, má vlastní profil na Facebooku.

Psí jednorožec. Zachráněnému štěněti vyrůstá ocásek z čela

Psí jednorožec. Zachráněnému štěněti vyrůstá ocásek z čela | Video: Facebook/Mac the pitbull
 

Právě se děje

Další zprávy