Americký raper se ve vlastní skladbě přiznal k vraždě, míní policisté a zadrželi ho

ČTK ČTK
8. 9. 2023 15:37
Pětadvacetiletý raper Kenjuan McDaniel z americké Nevady se podle policie přiznal k vraždě v textu vlastní písně. Policie v Las Vegas muže zatkla 29. srpna. Výši kauce soudce stanovil na milion dolarů, tedy asi 22,8 milionu korun. Podmínkou je elektronické sledování podezřelého.
Lasvegaská policie uvedla, že nyní vážně podezřelý rapper dále popisoval podrobnosti, které nebyly nikdy zveřejněné.
Lasvegaská policie uvedla, že nyní vážně podezřelý rapper dále popisoval podrobnosti, které nebyly nikdy zveřejněné. | Foto: Shutterstock

Zastřelit 32letého Randalla Wallace měl McDaniel údajně v září 2021. Policie jej z účasti na zločinu podezřívala už tehdy, jelikož popis jeho auta odpovídal popisu "neznámého bílého vozidla", v němž prchal "muž černé pleti" z místa činu. Letos v červenci přivedla pozornost jednoho z lasvegaských detektivů zpět k McDanielovi raperova vlastní skladba a videoklip, který nahrál na YouTube.

McDaniel rapuje o tom, jak kdesi zaparkoval auto, přiblížil se po svých a narazil na dvojitý zámek na dveřích. Později říká: "Já jsem důvod, proč je mrtvej, smáli jsme se mu, když umřel…"

Lasvegaská policie uvedla, že nyní vážně podezřelý raper dále popisoval podrobnosti, které nebyly nikdy zveřejněné, a pojala tak podezření, že McDaniel sám je vrahem nebo byl vraždě přítomný.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy