Optická iluze prý prozradí, jestli se necháte ošálit. Virální obrázek obletěl sítě

Video Video
13. 8. 2023 8:45
Necháte se snadno ošálit? To prozradí nová podmořská optická iluze. Video, díky němuž se údajně dozvíte, jestli máte uměleckou duši, nebo přemýšlíte spíš logicky a působíte drsně, získalo na sociální síti TikTok více než 930 tisíc zhlédnutí. Jako obvykle je potřeba brát podobné vizuální hrátky s rezervou, slouží spíše k pobavení.
Nova optická iluze prozradí, jestli jste drsný člověk s logickým uvažováním, nebo umělecká duše | Video: TikTok/psychologylove100

Na TikToku se objevil obrázek, který ukazuje vodní svět. "Pokud jako první vidíte ryby a potápěče, vaše vnímání není příliš komplexní a lidé vás snadno oklamou. Často máte tendenci posuzovat knihu podle obalu," vysvětlil tiktoker Psychologylove100.

Autor videa také uvedl, že jsou tito lidé racionální a uvažují logicky. "Nepotřebujete přijít věcem na kloub a raději si hledíte svého. Máte vysoké sebevědomí a působíte na ostatní drsně," doplnil uživatel TikToku.

Jestliže ale lidé jako první v optické iluzi vidí lidské tváře, jde o kreativní tvůrce, kteří si všímají detailů. "Jste prostě intuitivní. Snadno vidíte lidi takové, jací jsou za 'maskou', kterou mohou mít na sobě. Dokážete číst emoce a přicházíte s originálními myšlenkami," popsal tiktoker.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy