Chytrá podprsenka pozná pravou lásku. A sama se rozepne

ČTK, pej
28. 1. 2014 15:30
Zdroj foto: Repro YouTube Zdroj foto: Repro YouTube
Japonská firma vyrábějící spodní prádlo přišla s naprosto novinkou. Podprsenka True Love Tester rozpozná pomocí zabudovaného zařízení pravou lásku.
Video Japonský vynález rozpozná pravou lásku | Video: YouTube

Tokio - "Chytrá" podprsenka, která se sama rozepne při milostném vzrušení její majitelky, je na světě.

Senzor upevněný na tomto spodním prádle reaguje na srdeční frekvenci a v případě jejího velkého zrychlení rozbliká červenou diodu mezi prsy a následně podprsenku uvolní.

S reklamním nápadem přišla japonská firma Ravijour, která svůj výrobek pojmenovala True Love Tester (Detektor opravdové lásky). Podprsenka je novou technickou vymožeností dálkově ovládanou přes program na chytrém mobilním telefonu, který bezdrátově komunikuje s čipem na oblečení.

Ravijour tak chce upozornit na desáté výročí svého vzniku. Podprsenku nebude prozatím volně prodávat. Pět šťastných párů z řad zákazníků firmy ji ale bude moct vyzkoušet na jednu noc v jednom z vybraných luxusních hotelů v zemi.

"Chtěli jsme vytvořit kampaň, která nejen podpoří nošení našich výrobků, ale také umocní romantickou atmosféru mezi mužem a ženou," řekla mluvčí společnosti.

 

Právě se děje

před 33 minutami

Lezec Ondra postoupil na SP v boulderingu do finále

Sportovní lezec Adam Ondra postoupil v Meiringenu na Světovém poháru v boulderingu z prvního místa do večerního finále. Po pátečním triumfu ve své kvalifikační skupině dnes na čtyřech semifinálových cestách třikrát dosáhl na vrchol, žádný z jeho 19 soupeřů nezaznamenal top více než dvakrát.

S českou olympijskou nadějí a mistrem světa v boulderingu z roku 2014 postoupili do závěrečných bojů čtyři Japonci - Tomoaki Takata, Jošiuki Ogata, Sohta Amagasa a Kokoro Fudžii - a Američan Nathaniel Coleman. Finále začne ve Švýcarsku v 19:00.

Ondra v disciplíně bouldering obhajuje konečné druhé místo z ročníku 2019, pohárové pořadí ovládl v roce 2010. V minulé sezoně SP se kvůli pandemii koronaviru uskutečnil jen jeden závod v lezení na obtížnost, který Ondra v Brianconu v roli obhájce pohárového prvenství v disciplíně vyhrál.

Zdroj: ČTK
Další zprávy