Chytrá podprsenka pozná pravou lásku. A sama se rozepne

ČTK, pej
28. 1. 2014 15:30
Japonská firma vyrábějící spodní prádlo přišla s naprosto novinkou. Podprsenka True Love Tester rozpozná pomocí zabudovaného zařízení pravou lásku.
Video Japonský vynález rozpozná pravou lásku | Video: YouTube

Tokio - "Chytrá" podprsenka, která se sama rozepne při milostném vzrušení její majitelky, je na světě.

Senzor upevněný na tomto spodním prádle reaguje na srdeční frekvenci a v případě jejího velkého zrychlení rozbliká červenou diodu mezi prsy a následně podprsenku uvolní.

S reklamním nápadem přišla japonská firma Ravijour, která svůj výrobek pojmenovala True Love Tester (Detektor opravdové lásky). Podprsenka je novou technickou vymožeností dálkově ovládanou přes program na chytrém mobilním telefonu, který bezdrátově komunikuje s čipem na oblečení.

Ravijour tak chce upozornit na desáté výročí svého vzniku. Podprsenku nebude prozatím volně prodávat. Pět šťastných párů z řad zákazníků firmy ji ale bude moct vyzkoušet na jednu noc v jednom z vybraných luxusních hotelů v zemi.

"Chtěli jsme vytvořit kampaň, která nejen podpoří nošení našich výrobků, ale také umocní romantickou atmosféru mezi mužem a ženou," řekla mluvčí společnosti.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Trump příkazem usiluje o snížení právní ochrany sociálních sítí

Americký prezident Donald Trump dnes nařídil přezkoumat zákon, který chrání sociální sítě před převzetím zodpovědnosti za obsah zveřejněný jejich uživateli. Exekutivní příkaz podepsal v reakci na krok společnosti Twitter, která označila několik jeho zpráv za nepřesné. Podle názorů odborníků nemá jeho pokus valnou šanci na úspěch, napsaly světové agentury.

Trump příkazem útočí na ustanovení zákona z roku 1996, které dává společnostem Facebook, Twitter, Youtube a Google de facto imunitu vůči žalobám spojeným s veřejným obsahem, neboť jim udílí status pouhé platformy. Cílem prezidentova příkazu je změnit způsob, jakým je zákon využíván. Regulačním úřadům chce umožnit, aby se mohly vyjádřit k tomu, jak jednotlivé společnosti spravují obsah na sítích.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Odložený klimatický summit bude v listopadu 2021 v Glasgowě

Příští klimatický summit se uskuteční v první polovině listopadu 2021 ve skotském městě Glasgow. Na twitteru o tom dnes informoval britský ministr Alok Sharma, který má organizaci akce na starosti. Vrcholná schůzka se měla v Glasgowě uskutečnit už letos na podzim, kvůli pandemii byla ale v dubnu odložena.

Klimatický summit (COP26) se bude konat od 1. do 12. listopadu. Naposledy se představitelé zemí světa na vrcholné klimatické schůzce setkali loni v prosinci v Madridu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy