reklama
 
 

Žena objevila elixír mládí. Proti stárnutí používá sperma!

20. 3. 2014
Angličanka propaguje kosmetickou techniku, nad kterou mnozí kroutí hlavou. Tvrdí totiž, že mužské sperma má blahodárné účinky na pleť.

Londýn - Stella Ralfini ve svých sedmašedesáti letech vypadá velmi dobře a vděčí za to jedinému produktu. Sperma totiž obsahuje antioxidanty a proteolytické enzymy, které pomáhají odstraňovat odumřelou vrstvu kůže. Ta je pak hladší, zpomaluje se stárnutí a vyhlazují vrásky.

Jak informoval server DailyMail, postup je jednoduchý. Stačí si pořídit milence, který dodá minimálně jednou za deset dní čerstvou dávku elixíru mládí. Ta se poté aplikuje na obličej a nechá se 15 minut působit.

Na tento jednoduchý a hlavně levný způsob přišla Stella během své cesty po Indii, kde prý potkala krásnou domorodkyni, která vypadala mladší, než ve skutečnosti byla. Ta jí prozradila recept, který se v její rodině dědí po generace.

Metodu si pochvaluje i hvězda seriálu Melrose Place, herečka Heather Locklear, které se v jejích dvaapadesáti letech daří bojovat s časem.

Ostatní celebrity sází na kosmetické úpravy či bolestivé procedury, jako je například vpichování vlastní krve do tváří, jak to dělá Kim Kardashian. Slavný producent Simon Cowell oproti tomu vsadil také na přírodní zdroje a užívá na obličej zábaly z ovčí placenty. Česká herečka Jana Švandová zase nedá dopustit na mast z pánské předkožky.

autor: jaz | 20. 3. 2014

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama
  reklama