Šmejdi! Od vás už žádné hrnce nechci! Josef Somr ve festivalové znělce myje kastrol a špatně slyší

Hana Slívová Hana Slívová
2. 7. 2017 0:28
V letošní znělce karlovarského filmového festivalu vystupují kromě herce Josefa Somra (83) obě zásadní postavy akce - prezident Jiří Bartoška alias Barťák a umělecká poradkyně Eva Zaoralová. Zatímco nervózní Bartoška se zkouší dovolat Somrovi a ztrácí se při tom v oblacích dýmu, zkušená Eva Zaoralová míchá cosi v hrnku a Barťákovi radí, že je třeba nechat telefon déle vyzvánět, protože Josef špatně slyší. Přijme nakonec Somr Bartoškovo pozvání na festival? A nehodil by se mu spíš nějaký nový kastrol? Dozvíte se ve znělce, již režíroval Ivan Zachariáš. Josef Somr je držitelem Ceny prezidenta festivalu z roku 2012.
Josef Somr a Ivan Zachariáš při natáčení znělky. | Video:
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy