Sledujeme dění na filmovém festivalu v Karlových Varech

Kultura Kamil Fila Tomáš Stejskal jkr Kultura, Kamil Fila, Tomáš Stejskal, jkr
27. 6. 2018 14:44
..

Na letošním 53. filmovém festivalu v Karlových Varech si mohou fanoušci vybírat ze 180 hraných a dokumentárních filmů. Pro zahájení celé této kulturní a společenské události letošního léta organizátoři vybrali film Lásky jedné plavovlásky - pro připomenutí legendy české kinematografie, letos zesnulého režiséra Miloše Formana. Ohledně festivalového dění se podívejte na oficiální program karlovarského festivalu nebo sledujte recenze, komentáře či postřehy od našich filmových kritiků Kamila Fily a Tomáše Stejskala.

Selfie z Varů od Kamila Fily

Recenze a reportáže Tomáše Stejskala

Články, videa, galerie

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy