Lana Del Rey si vyřizuje účty s bulvárem. Skončí to výbuchem

Kultura Kultura
14. 8. 2015 13:50
Americká zpěvačka Lana Del Rey představila další singl z nové desky Honeymoon a natočila k němu podmanivý videoklip s překvapivým koncem.
Lana Del Rey - High By The Beach | Video: YouTube

Video – Singl High By The Beach z chystaného alba Honeymoon nezapře typický rukopis americké zpěvačky, svou čtvrtou desku vydá Lana Del Rey již příští měsíc.

V atmosféricky natočeném videoklipu, který obsahuje jen minimum střihů, dává zpěvačka na odiv nejen svůj hlas, ale i tělo. Klip zaznamenal během 24 hodin od zveřejnění přes 1,5 milionu zhlédnutí a fanoušci v komentářích pod videem oceňují zejména překvapivý a dramatický konec videoklipu.

Lana Del Rey vydala svoje aktuální album loni v červnu pod názvem Ultraviolence, kritika nahrávku hodnotila zpravidla pozitivně, desky se během prvního týdne prodalo ve Spojených státech přes 182 tisíc kusů a stala se číslem jedna v americké prodejní hitparádě Billboard 200.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy