Lana Del Rey si vyřizuje účty s bulvárem. Skončí to výbuchem

Kultura Kultura
14. 8. 2015 13:50
Americká zpěvačka Lana Del Rey představila další singl z nové desky Honeymoon a natočila k němu podmanivý videoklip s překvapivým koncem.
Lana Del Rey - High By The Beach | Video: YouTube

Video – Singl High By The Beach z chystaného alba Honeymoon nezapře typický rukopis americké zpěvačky, svou čtvrtou desku vydá Lana Del Rey již příští měsíc.

V atmosféricky natočeném videoklipu, který obsahuje jen minimum střihů, dává zpěvačka na odiv nejen svůj hlas, ale i tělo. Klip zaznamenal během 24 hodin od zveřejnění přes 1,5 milionu zhlédnutí a fanoušci v komentářích pod videem oceňují zejména překvapivý a dramatický konec videoklipu.

Lana Del Rey vydala svoje aktuální album loni v červnu pod názvem Ultraviolence, kritika nahrávku hodnotila zpravidla pozitivně, desky se během prvního týdne prodalo ve Spojených státech přes 182 tisíc kusů a stala se číslem jedna v americké prodejní hitparádě Billboard 200.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy