Rychle a zběsile našlo náhradu za Paula Walkera. Jeho bratry

ČTK ČTK
16. 4. 2014 15:10
Caleb a Cody Walkerovi si zahrají místo tragicky zesnulé hvězdy v sérii Rychle a zběsile. Film má jít do kin příští rok v dubnu.
Paul Walker.
Paul Walker. | Foto: Universal

Los Angeles - Tragicky zesnulého herce Paula Walkera zastoupí při dokončování sedmého pokračování filmové série Rychle a zběsile jeho bratři, 36letý Caleb a 25letý Cody.

Podle společnosti Universal Pictures pomohou při vytváření chybějících akčních scén a "malých dodělávek v produkci". Nejdůležitější scény ještě stačil natočit Paul Walker, který zemřel loni 30. listopadu při automobilové nehodě ve věku 40 let.

"Když jsme je získali pro natáčení, měli jsme pocit, jako by s námi byl i Paul," stojí v prohlášení zveřejněném na Facebooku.

Po nehodě bylo natáčení přerušeno. Producenti ale ujišťují, že film půjde do kin v dubnu příštího roku.

Čtyřicetiletý Walker zemřel při nehodě vozu Porsche, který na kalifornské dálnici řídil jeho přítel Roger Rodas, jenž také nepřežil. S Rodasem Walker vlastnil obchod s luxusními automobily.

Akční filmy Rychle a zběsile pojednávají o ilegálních závodech rychlých automobilů v ulicích. Walker v nich ztvárnil postavu policisty Briana O'Connera. První film série z produkce Universal Studios šel do kin v roce 2001.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy