Potvrzeno. Woody Harrelson si zahraje mentora Hana Sola v nových Star Wars

mad
12. 1. 2017 14:43
Woody Harrelson byl oficiálně obsazen do role mentora Hana Sola v novém filmu Star Wars ságy, napsal server BBC. Děj snímku se odehrává před Epizodou IV - Novou nadějí (1977) a sleduje mladého pašeráka Hana Sola (Alden Ehrenreich). Landa Calrissiana ztvární čerstvý držitel Zlatého glóbu Donald Glover. Režiséři Phil Lord a Christopher Miller o Harrelsonovi prohlásili, že se velmi těší na herce s tak velkým rejstříkem a hloubkou. V zatím neupřesněné roli se objeví také Emilia Clarke známá ze seriálu Hra o trůny. Do kin snímek dorazí v květnu 2018.
Harrelson
Harrelson | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Německá CDU/CSU vybírá kancléřského kandidáta, průlom se zatím nečeká

Vedení poslanecké frakce vládní konzervativní unie CDU/CSU bude v neděli jednat o společném kandidátovi na kancléře pro nadcházející zářijové parlamentní volby. Přítomni budou předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) a premiér Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a bavorský ministerský předseda a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder, mezi kterými se podle všeho výběr nástupce dosluhující kancléřky Angely Merkelové rozhodne. Konečný verdikt se v neděli ale nečeká.

Rozpravy se zúčastní i Merkelová, která po čtyřech kancléřských mandátech a 16 letech ve vedení Německa odchází z politiky. Jejím nástupcem by se rád stal Laschet, který se veřejně nijak netají svým zájmem unii CDU/CSU do voleb vést. Nikdo ale nepochybuje o tom, že kancléřské ambice má i Söder, který prozatím vystupuje zdrženlivě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy