Potvrzeno. Woody Harrelson si zahraje mentora Hana Sola v nových Star Wars

mad
12. 1. 2017 14:43
Woody Harrelson byl oficiálně obsazen do role mentora Hana Sola v novém filmu Star Wars ságy, napsal server BBC. Děj snímku se odehrává před Epizodou IV - Novou nadějí (1977) a sleduje mladého pašeráka Hana Sola (Alden Ehrenreich). Landa Calrissiana ztvární čerstvý držitel Zlatého glóbu Donald Glover. Režiséři Phil Lord a Christopher Miller o Harrelsonovi prohlásili, že se velmi těší na herce s tak velkým rejstříkem a hloubkou. V zatím neupřesněné roli se objeví také Emilia Clarke známá ze seriálu Hra o trůny. Do kin snímek dorazí v květnu 2018.
Harrelson
Harrelson | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při explozi v laserové střelnici v Přerově se popálily dvě osoby

Dva lidé se v neděli odpoledne popálili při explozi a vzplanutí sudů od oleje v rekonstruované laserové střelnici v Přerově. "Popálené osoby jsou již v péči zdravotnické záchranné služby," řek dnes mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Na místě zasahují záchranáři a hasiči. Okolnosti exploze vyšetřuje policie.

Výbuch podle Hošáka nastal v laser aréně nedaleko centra Přerova při instalaci několika sudů od oleje. "Došlo k explozi a vzplanutí. Následkem jsou dvě popálené osoby. Hasiči provádí důkladnou kontrolu termokamerami. V prostorách je nebezpečí skrytého hoření," uved Hošák.

Zdroj: ČTK
Další zprávy