Fila: Langmajer nestíhá uspokojit ženy. Chlap na střídačku jde proti trendu komedií

Kamil Fila Kamil Fila
15. 2. 2020 8:01
Česká komedie Chlap na střídačku, kterou natočil Petr Zahrádka a od čtvrtka ji promítají kina, je dokonale odtržená od reality. V tom také spočívá její síla, tvrdí kritik Kamil Fila. Podle něho se film, možná náhodně, vyhýbá všem stereotypům o ženách, mužích a o tom, jak by se měli chovat. "Je to osvěživé, jde o čistou hru a překvapení," dodává Fila.
Kamil Fila recenzuje film Chlap na střídačku. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Zdráhalová byla na 1500 metrů patnáctá, další titul má Wüstová

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová si vylepšila na mistrovství světa v Salt Lake City osobní rekord na 1500 metrů a obsadila 15. místo. Pátý titul na této distanci vybojovala favorizovaná Ireen Wüstová z Nizozemska. Martina Sáblíková se po zisku zlata na trojce a stříbra na pětce rozhodla nestartovat.

Sáblíková se po dohodě s trenérem Petrem Novákem odhlásila a šetří síly na závěr sezony. Čeká ji ještě MS ve víceboji v Hamaru a finále Světového poháru v Heerenveenu.

Bilanci Sáblíkové 21 zlatých medailí z MS na jednotlivých tratích i ve víceboji se dnes na jediný titul přiblížila nizozemská rivalka Wüstová. Patnáctistovku vyhrála o 21 setin před ruskou dvojicí Jevgenija Lalenkovová, Jelizaveta Kazelinová.

Zdráhalová si na olympijském oválu v Salt Lake City posunula osobní maximum na 1:54,241 minuty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy