Fila: Oscarový Parazit skáče mezi dramatem, černou komedií, thrillerem i hororem

Kamil Fila Kamil Fila
10. 2. 2020 9:02
"Je to film, který bez problémů získá Oscara. To je můj tip," prorokoval vloni Kamil Fila, když na festivalu v Karlových Varech viděl Parazita. Jihokorejský snímek režiséra Pon Džun-hoa v noci na pondělí skutečně obdržel čtyři Oscary včetně toho pro nejlepší snímek. Připomeňte si Filovu videorecenzi snímku, který v českých kinech vidělo přes 31 tisíc lidí.
Kamil Fila ve Varech recenzuje Parazita. | Video: Kamil Fila
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

U Kralup nad Vltavou vykolejil nákladní vlak, trať bude stát až do večera

U Kralup nad Vltavou vykolejil brzy ráno nákladní vlak. Mimo trať skončily tři vozy. Při nehodě se nikdo nezranil, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na trati je zastavený. Omezení se dotkne desítek spojů, včetně mezinárodních, uvedly na svém webu České dráhy (ČD).

ČD momentálně předpokládají, že omezení provozu potrvá zhruba do 18:00, čas je ale pouze orientační. Termín bude průběžně aktualizován, uvedl dopravce. V úseku je náhradní autobusová doprava.

V úseku Praha-Holešovice - Kralupy nad Vltavou funguje náhradní autobusová doprava, ovšem v omezeném počtu autobusů. Cestující mohou také využít linku Pražské integrované dopravy číslo 370.

Zdroj: ČTK
Další zprávy