Česká komedie Perfect days stále táhne

Marie Dostálová
14. 11. 2011 16:59
Komedie Perfect Days režisérky Alice Nellis je už druhý týden v čele žebříčku návštěvnosti tuzemských kin
Ocelová pěst
Ocelová pěst | Foto: Falcon

Komedie režisérky Alice Nellis s názvem Perfect Days - I ženy mají své dny s Ivanou Chýlkovou v hlavní roli už druhý týden vévodí žebříčku návštěvnosti tuzemských kin. Film o víkendu (10. - 13. listopadu) zhlédlo přes 27 tisíc diváků, kteří v pokladnách nechali tři miliony a 641 tisíc korun.

Na druhé pozici jsou stále animovaná Tintinova dobrodružství Stevena Spielberga. Snímek si za víkend připsal téměř jedenáct tisíc diváků a jeden milion 600 korun. Premiérově uvedený sci-fi film Ocelová pěst z prostředí zápasů s roboty, v němž hraje hlavní roli Hugh Jackman, uzavírá top tři s jedenácti tisíci diváky za víkend a tržbou jeden milion 426 tisíc korun.

I když na Ocelovou pěst vyrazilo o víkendu více diváků než na Tintinova dobrodružství, skončila na třetím místě z důvodu vyšších výdělků z dražších vstupenek na 3D verzi Tintina.

Stálicí žebříčku je rodinný snímek Šmoulové, který kombinuje animovaný a hraný film. Aktuálně je na desáté  příčce. Po čtrnácti týdnech od premiéry jej vidělo 440 tisíc diváků, kteří filmu zajistili tržby ve výši téměř 61 milionů korun. O víkendu se příběhy modrých pidilidí nechalo bavit téměř čtyři tisíce diváků, kteří v pokladnách nechali necelých půl milionu korun.

Stateční Tři mušketýři zaznamenali propad z osmého na třinácté místo. O víkendu dobrodružný film zhlédlo přesně 1702 diváků, tržby snad ani nestojí za zmínku.

Další stálicí v žebříčku návštěvnosti kin jsou animovaná Auta 2. Šestnáct týdnů po premiéře se drží na devatenáctém místě. O víkendu je viděla necelá tisícovka diváků. Dosud film celkově vydělal téměř 31 milionů korun a zhlédlo jej na 230 tisíc diváků. Mluvicí auta však jen blednou závistí při pohledu na Šmouly, protože ti za srovnatelně dlouhé období vydělali dvojnásobek.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 46 minutami

Na dálnici D5 za Prahou ve směru na Plzeň je nehoda, jezdí se jedním pruhem

Dálnici D5 za Prahou ve směru na Plzeň uzavřela v pondělí časně ráno téměř na dvě hodiny nehoda osobního vozidla a dodávky. Řidič osobního vozidla utrpěl těžká zranění, záchranáři ho převezli do nemocnice. Provoz jedním jízdním pruhem byl obnoven po šesté hodině ranní.

Zdroj: ČTK
Další zprávy