Muzikál podle filmu Once má sedm nominací na cenu kritiků

ČTK ČTK
23. 4. 2012 20:11
Once soupeří s muzikálem, v němž hraje hlavní roli Matthew Broderick
Foto: Aktuálně.cz

New York - Broadwayský muzikál Once, inspirovaný stejnojmenným filmem s Glenem Hansardem a Markétou Irglovou, získal sedm nominací na ocenění kritiků, kteří píšou o dění v divadle v New Yorku pro média působící mimo toto město.

Čtěte také:
Muzikál podle filmu Once je neodolatelný, píší noviny

Once, který měl po svém březnovém uvedení skvělé recenze, má nominaci v kategorii vynikající nový broadwayský muzikál, John Tiffany byl navržen na nejlepšího režiséra. Cristin Miliotiová i Steve Kazee, kteří na jevišti představují dvě hlavní postavy, irského pouličního muzikanta a prodavačku květin, mají nominaci na cenu kritiků za nejlepšího herce a herečku.

Nejvíce, devět nominací, si připsal muzikál Nice Work If You Can Get It s Matthewem Broderickem v hlavní roli.

Jména vítězů v jednotlivých kategoriích budou známá 14. května.

 

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy