Kdo vyhrál s filmem Než si pro nás přijde

gra
7. 4. 2008 10:29
Soutěžili jste o lístky, DVD, bloky nebo kšiltovky

Praha - V soutěži jsme se vás ptali na toto: Kdo ztvárnil milionáře Edwarda Colea, kdo snímek natočil. Morgan Freeman, který hraje automechanika/vzdělance Cartera Chamberse, získal Oscara za nejlepší vedlejší mužský herecký výkon za roli Eddieho "Scrapse" Duprise ve kterém Oscarovém snímku z roku 2004 to bylo?

A zde jsou správné odpovědi: Milionáře si zahrál Jack Nicholson, režie se ujal Rob Reiner, Morgan Freeman si zahrál v oscarovém snímku Million Dollar Baby.

Lístky do kina získají: Jana Hrubá, Vanda Lusáčková, Simona Krajková, Aleš Poděbradský, Zuzana Podlipská, Filip Hrana, Jitka Zárubová, Dana Lišková, Pavla Novotná, Tereza Koutná.

Diáře získají: Hana Pokorná, Jindra Sáňková, Dominika Pulkrábková, Gabriel Točník, Filip Dlouhý

Kšiltovky + DVD získají:  Jana Maroušková, Vlasta Havelková, Danuše Vocetková, Helena Zadinová, Jana Maurencová

 

Právě se děje

před 1 hodinou

 Kvůli spornému zákonu o hanobení čínské národní hymny obyvatelé Hongkongu opět protestují v ulicích

Policie na jejich rozehnání použila slzný plyn a ve velkém počtu střeží budovu hongkongského parlamentu, který má dnes normu projednávat, uvedla agentura DPA.

Stovky příslušníků pořádkové policie v očekávání nepokojů vztyčily kolem parlamentu dvoumetrovou bariéru. Demonstranti se však v masovém měřítku nesešli, uvedl hongkongský deník South China Morning Post. Podle něj skupinky demonstrantů ojediněle zastavovaly dopravu a policie proti nim použila slzný plyn. Zatčeno bylo 16 demonstrantů, z nichž tři jsou obviněni, že u sebe měli zápalné láhve.

Zdroj: ČTK
Další zprávy