Obrazem: To vše se dá postavit z Lega. Je něco, co nejde?

Obrazem: To vše se dá postavit z Lega. Je něco, co nejde?
Pyšná princezna,  scéna z porodnice, z ordinace i modely aut, jezdící vlaky či kolotoče. To vše může být z Lega.
Slavný výjev ze slavného filmu. "Zahradníku, zavaž mi střevíček." Pyšná princezna Krasomila se nakonec nedobrovolně vykoupe ve fontáně s lekníny.
Výjev s názvem Vysvědčení. Autor legoscénu postavil jako podporu pro syna před "dnem D".
"Typická hospodská společenská disciplína".
Foto: Zuzana Hronová
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
14. 9. 2015 13:29
Podívejte se, co všechno lze vytvořit z legendární stavebnice Lego.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy