Chci jen rodinu, říká těhotná matka 13ti dětí

Veronika Šmausová
30. 7. 2009 14:20
Londýn - Matka třinácti dětí teď čeká čtrnácté, a to i když ji všechny předchozí děti zabavila sociální péče.

Šestatřicetiletá Theresa Winters se totiž zapřísáhla, že rodit bude do té doby, než jí a jejímu stejně starému nezaměstnanému příteli sociální pracovníci jedno dítě nechají.

„My se nevzdáme," tvrdí. „Za každé dítě, které mi vezmou, budu mít další."

Všechny děti, které žena do této doby měla, převzali sociální pracovníci, kteří se obávali „nedostatku rodičovských schopností" Theresy a jejího nezaměstnaného partnera Toneyho Housdena.

Pár ale tvrdí, že ačkoliv měli v minulosti problémy s agresivitou, jsou nyní schopni dítě vychovávat. Čtrnáctý z jejích potomků přijde na svět v listopadu.

Celou dospělost je těhotná, přesto kouří

„Nechci nic, než mít rodinu," řekla Theresa v rozhovoru pro The Sun, během jehož průběhu nepřestala stejně jako její partner navzdory těhotenství kouřit.

Matka, která v průběhu své dospělosti rodila každý rok kromě roku 2004, porodila i řadu handicapovaných dětí.

Přesto všechny, kromě čtrnáctiletého chlapce po obrně, našly adoptivní rodiče.

Dvě nestarší děti adoptoval po rozvodu s Theresou jejich vlastní otec.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

České basketbalistky zahájily boje o ME výhrou v Itálii

České basketbalistky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2021 vítězstvím 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie. Další zápas čeká výběr trenéra Štefana Svitka v neděli, kdy v pražské hale Královka nastoupí proti Rumunsku.

Nejlepší střelkyní hostujícího celku byla v Cagliari s 15 body Julia Reisingerová, 11 bodů přidala Kia Vaughnová a český tým tak úspěšně vykročil za čtrnáctou účastí na mistrovství Evropy za sebou. Na šampionát postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Kvalifikace basketbalistek o postup na mistrovství Evropy 2021 - skupina D:

Itálie - ČR 52:62 (19:16, 29:33, 41:44)

Nejvíce bodů: Zandalasiniová 16, Dottová 13, Bestagnová 10 - Reisingerová 15, Vaughnová 11, Elhotová 9. Fauly: 14:16. Trestné hody: 13/6 - 8/7. Trojky: 4:3. Doskoky: 35:47.

Rumunsko - Dánsko 70:55 (39:29).

Další zprávy