Žena se probudila v prázdném letadle, personál na ni zapomněl. Bylo to děsivé, řekla

Magazín Magazín
24. 6. 2019 16:00
Tiffani Adamsová letěla začátkem června z Québecu do Toronta s kanadskou aerolinkou Air Canada. Během letu usnula, a když se opět probudila, zjistila, že je sama v prázdném, vychladlém letadle zaparkovaném na letišti. Na svém Facebooku popsala, že se probudila několik hodin po přistání a noční zážitek byl jako z hororového filmu. Aerolinka nyní vyšetřuje, jak je možné, že si posádka spící ženy nevšimla.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Adamsová uvedla, že zážitek z prázdného letadla byl děsivý a od incidentu na začátku června trpí nočními běsy, citoval ji britský zpravodajský web BBC

Pasažérka nakonec zavolala své kamarádce, že zůstala uvízlá v opuštěném stroji. Ta pak zalarmovala torontské letiště a jeden ze zaměstnanců ženu našel. Uvedl, že byla v šoku.

Aerolinky prý ženě nabídly limuzínu a hotel, Adamsová to však odmítla s tím, že chce být co nejdříve v bezpečí svého domova. Zástupci Air Canada nyní incident vyšetřují a Adamsová uvedla, že jí již několikrát telefonovali a omlouvali se.

Aerolinky přešlap přiznaly a uvedly, že důkladně vyšetřují, jak mohla posádka na spící ženu zapomenout. 

Video: Izraelci představili elektrické letadlo Alice

Izraelský výrobce Eviation Aircraft představil na aerosalonu u Paříže elektrické letadlo pojmenované Alice. První let se uskuteční letos. | Video: Reuters, Eviation Aircraft
 

Právě se děje

před 46 minutami

Šalamounovy ostrovy navázaly diplomatické vztahy s Čínou, Tchaj-wan už neuznávají

Šalamounovy ostrovy v sobotu navázaly diplomatické vztahy s Čínou, a to jen několik dní poté, co ukončily vazby s Tchaj-wanem. V pátek vztahy s Tchaj-pejí přerušil i ostrovní stát Kiribati. Ve světě je tak nyní už jen 15 zemí, které Tchaj-wan uznávají - většina z nich je z Jižní Ameriky, karibské oblasti a Tichomoří. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy