Charles na vánočním přání nasazuje Camille roušku, William a Kate pózují v Jordánsku

ČTK ČTK
12. 12. 2021 9:26
Britský princ William a jeho manželka Kate jako letošní vánoční přání vybrali rodinnou fotografii pořízenou během cesty do Jordánska. Své přání zveřejnil také princ Charles, který použil fotografii, na níž své choti Camille na dostizích pomáhá nasadit roušku.

Na svých internetových stránkách o tom informovala britská zpravodajská stanice BBC. Přání posílají přátelům, spolupracovníkům a nadacím, se kterými spolupracují.

Fotografie vznikla kdesi v pouštní krajině. Vévodkyně z Cambridge je oblečená v dlouhých letních šatech v khaki barvě a šaty má i princezna Charlotte. Princ William, vévoda z Cambridge, má na sobě stejně jako princové George a Louis šortky a tričko s límečkem. Kdo fotografii pořídil, William a Kate neuvedli, není ani jasné, kdy přesně vznikla.

Loni královská rodina pro fotografii určenou jako vánoční přání pózovala na balíku slámy před hromadou dřeva ve svém venkovském sídle v hrabství Norfolk.

Snímek, který poslouží jako vánoční přání, zveřejnili také následník trůnu princ Charles s manželkou Camillou. Fotograf Sam Hussein je zachytil v červnu na dostizích v Ascotu. Charles, který má na hlavě cylindr a na obličeji roušku, pomáhá Camille nasadit její roušku barevně sladěnou se světlými šaty.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!