reklama
 
 

Američanka plánuje svatbu s pouťovou atrakcí

7. 8. 2009 15:30
Harrisburg, Pensylvánie - Američanka, která o sobě tvrdí, že ji sexuálně přitahují neživé objekty, šokovala své okolí. Chystá se totiž provdat za obří pouťovou atrakci.

Svatbě předcházelo dlouhé období zamilovanosti. Třiatřicetiletá Amy Wolfová se k zásadnímu kroku rozhodla až poté, co na téměř pětadvacetimetrové atrakci absolvovala tři tisíce jízd.

Američanka, která se živí jako varhanice v kostele, cestuje podle deníku Daily Telegraph desetkrát do roka skoro 260 kilometrů, aby svého vysněného partnera navštívila.

Po svatbě se z Amy stane paní Weberová - tak se totiž jmenoval výrobce atrakce nazvané 1001 nocí, do které se zamilovala.

"Miluji ho stejně jako ženy milují své manžely a vím, že spolu zůstaneme navždy," uvedla Amy o svém vyvoleném.

Láska jí vydržela dvacet let

S atrakcí se seznámila ve třinácti letech a podle všeho se jednalo o lásku na první pohled: "Okamžitě mě začal přitahovat, sexuálně i duševně."

"Nebyla jsem vyděšená, všechno bylo tak přirozené, ale nikomu jsem o tom neřekla, protože jsem věděla, že není normální cítit něco k pouťové atrakci," svěřila se dále šťastná nevěsta.

Její okouzlení nezmizelo ani po deseti letech, a tak se znovu vrátila do zábavného parku Knoebels, aby atrakci vyznala svou lásku.

Na návštěvníky parku nežárlí

Amy v současnosti spí s obrázkem své lásky na stropě a nosí při sobě náhradní šrouby a matice, aby se cítila svému milému blíže.

Podle svých slov věří, že sdílejí naplňující fyzický i duchovní vztah. Zároveň dodává, že nežárlí na návštěvníky parku, kteří se v jejím nastávajícím chtějí projet.

Amy naráží na nepochopení ze strany pracovníků parku, většina její rodiny a přátel ji ale plně podporuje.

"Nikomu neubližuji a nedokážu si pomoci. Taková prostě jsem," brání se Amy.

Desítky lidí přitahují neživé předměty

Předloni v dubnu se podobně netradiční svatba konala v Paříži. Erika La Tour Eiffel se po několika neúspěšných vztazích s neživými objekty provdala za Eiffelovu věž.

Otázkou ovšem je, jestli jejich vztah nenaruší nevěra. Žena se totiž přiznala, že city chová také k Berlínské zdi. S tou však v manželském svazku již třicet let žije Švédka Eija-Riitta Eklöf Berliner-Mauer.

Ženu, kterou vzrušuje také Velká čínská zeď, velice zarmoutilo, když byl její manžel v roce 1989 z větší části stržen. Ve svém žalu se proto nechala utěšovat zahradním plotem v blízkosti svého bydliště.

Na světě žije zhruba čtyřicet lidí, kteří o sobě prohlašují, že je sexuálně vzrušují neživé objekty. Většinu z nich tvoří ženy.

autor: Kristina Winklerová | 7. 8. 2009 15:30

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama