reklama
 
 

Daniel Radcliffe si chce zahrát ve Hře o trůny. S radostí v seriálu hned umřu, řekl herec

22. 9. 2016
Britský herec Daniel Radcliffe by si rád zahrál ve fantasy seriálu Hra o trůny. Přijal by i malou roli, ve které by jeho postava zemřela. V současnosti čte scénáře k různým seriálům, ale zatím se žádné produkci neupsal.
Hlavní zprávy

Daniel Radcliffe, který se proslavil ve filmové sérii o Harrym Potterovi, by rád získal roli v seriálu Hra o trůny. "Jestli mě chtějí obsadit a měl bych zemřít, tak to s radostí udělám," prohlásil herec v rozhovoru pro web Digital Spy.

Radcliffe mluvil také o tom, že v poslední době četl několik velice dobrých scénářů k pilotním dílům různých seriálů, ale k žádnému se neupsal, protože to je práce na řadu let.

"Právě teď mám trochu svobody. Takže když čtu scénář k něčemu, co se točí za rok, nemusím to odmítnout, protože bych byl zaneprázdněný, což jsem dříve dlouho býval," vysvětlil Radcliffe.

V posledních týdnech se spekulovalo, že by si Radcliffe opět zahrál čaroděje Harryho Pottera, neboť studio Warner Bros. chce zadaptovat divadelní hru Harry Potter a prokleté dítě, která se odehrává v kouzelníkově dospělosti.

Herec však prohlásil, že je připraven roli předat někomu jinému, ale kategoricky návrat do fantasy světa J. K. Rowlingové neodmítl.

Sedmá série Hry o trůny se bude vysílat v létě 2017, o rok později bude následovat poslední řada.

Hra o trůny získala tento týden 12 cen Emmy a dohromady jich má 38, což je pro seriál podle fikční předlohy rekord.

autor: Marie Dostálová

reklama
     
reklama
reklama
komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

 
reklama