reklama
 
 

Zhlédněte horor do konce a vyhrajte téměř 200 tisíc

28. 2. 2010 10:50
Indický režisér opakuje svéráznou propagaci svého nového díla

Nové Dillí (Indie) - Vydržte se dívat na otřesné záběry, aniž byste jedinkrát zavřeli oči. A statisíce jsou vaše.

Režisér indického snímku Phoonk 2 o zlém duchu, který traumatizuje rodinu, postavil před své fanoušky podruhé výzvu, kterou zdánlivě nelze odmítnout.

Pravidla pro výhru 190 tisíc korun (500 000 indických rupií) jsou jednoduchá: Stačí být v kinosálu sám a vidět film až po závěrečné titulky.

Každému soutěžícímu má být monitorován tep a v kinosálu ho má sledovat kamera. Cílem je kontrolovat, jestli divák během filmu nezavře oči.

"Každý, kdo tvrdí, že ho film nemůže vyděsit, bude v kině ponechán o samotě," říká režisér filmu Ram Gopal Varma.

Tvůrce už si podobný trik jednou vyzkoušel, z promítání filmu Phoonk 1 utekl podle režiséra nejstatečnější soutěžící už po půl hodině.

O tehdejší soutěži se nicméně od té doby vedou spory, na nátlak veřejnosti musela být zrušena. Produkční tým byl obviněn z toho, že výběr účastníků i průběh celé akce manipuluje.

Média tehdy jako důkaz přinesla zprávu o filmovém fanouškovi z jihoindického města Bengalúru, který Phoonk vydržel až do konce.

Prý si rezervoval celé kino a film zhlédl sám, přičemž před kinosálem jeho stav monitoroval doktor společně s ochrankou. Tým režiséra Varmy však jeho "vítězství" odmítl uznat.

autor: Zpravodajská směna | 28. 2. 2010 10:50

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama