reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zastřešte svůj dům kvalitní krytinou od Creatonu

Foto: Creaton
Jednou z nejdůležitějších částí každé budovy je střecha. Pokud je stará, rozbitá nebo poškozená kvůli nekvalitním materiálům a neodborné práci, rychle chátrá celý dům. Střecha z kvalitního materiálu správně položená prověřenými odborníky vydrží desítky let. Takové nabízí firma s dlouholetou tradicí Creaton, která je dceřinou společností holdingové skupiny Etex, působící na celosvětovém trhu stavebních materiálů již více než 100 let.

Střešní krytiny se vyrábějí s ohledem na životní prostředí

Nové materiály na střešní krytiny jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí. Životní prostředí je zohledňované i při vývoji nových výrobků. Výzkumné programy tak zapadají do celkového konceptu trvalé udržitelnosti výstavby, která kombinuje hospodářské a sociální cíle s cíli šetrnými k životnímu prostředí.

Nejvýhodnější nabídka střech pro historické objekty i novostavby

Klasickou střešní krytinou jsou pálené tašky, které mají nejdelší trvanlivost a nejlépe vypadají. Vyrábějí se v široké paletě barev v engobě a glazuře. Skvěle se hodí k rekonstrukci historických památek. Nejlepší nabídkou na trhu je velkoformátová taška Rapido díky menší spotřebě střešních latí, spotřebě menšího počtu tašek a rychlejší pokládce.

Oblíbené střešní krytiny Creaton betonová krytina a Eternit Dacora

Kromě pálených tašek jsou oblíbené i tašky betonové. Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě DURATOP si tašky zachovávají čistotu povrchu po dlouhou dobu bez dodatečných zásahů a údržby a  intenzivní barvy po dlouhou dobu své životnosti. Tato krytina nabízí velmi vyvážený poměr kvalita - cena. Třetím typem střešní krytiny jsou tašky z vláknocementového materiálu. Buď se vyrábějí v maloplošných šablonách nebo jako lehká vlnovka.

Stejně jako kvalitní materiál je důležitá i odborná pokládka

Nová střecha by měla vydržet několik desítek let i v extrémních podmínkách, jako jsou bouřky, přívalové deště, vichřice… Proto je třeba vybírat nejen kvalitní materiál, ale i vhodné technologie a odborníky, kteří střechu položí. Například u pálených tašek CREATON technicky a konstrukčně propracovaný systém drážek zajišťuje co nejtěsnější osazení střešní krytiny. Tenhle účinek ještě umocňuje aplikace systémových příchytek tašek, které s minimálními náklady navíc znamenají maximální bezpečnost, i když je počasí extrémní jako v minulých letech.

autor: | 19. 6. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama