reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zařiďte si svůj byt moderně a zároveň levně nábytkem od prodejce s dlouholetou tradicí

Foto: AKRIM, spol. s r. o.
Zařizujete svoji první domácnost, nebo máte nábytek už starší a chtěli byste změnu? Možná vám jdou děti do školy a potřebujete pokojíček pro školáka. Tyto a další situace vás přivedou do prodejen s nábytkem, kde budete s kalkulačkou a metrem vybírat, co se hodí právě do vaší domácnosti. Taky můžete zůstat doma a vybírat na obrazovce svého počítače, což má mnohé výhody.

Vybírejte na stránkách prodejce a ušetříte

Nákup nebo aspoň výběr zboží přes internet má své mnohé výhody. Platí to i o nábytku. Na stránkách nabytek-kuplevne.cz můžete v pohodlí domova vybírat z velmi pestré nabídky různých druhů a typů nábytku, porovnávat ceny, barvy, rozměry, vzájemně kombinovat… podle vašich představ a potřeb. Třeba zrovna vám padne do oka výhodný balíček za příjemnou cenu. Do kamenné prodejny se ani zázrakem všechen nábytek nevejde, proto využijte možnost vybírat z celé nabídky na svém mobilu, tabletu nebo počítači.

Nábytek a bytové doplňky do všech místností vašeho domova

Chcete zařídit jednu místnost, celý byt nebo dokonce celý dům? V nabídce najdete vše potřebné - obývací stěny, sedací soupravy, stoly a židle, dětské pokoje, poličky, vybavení ložnice, koupelnové sety, šatní skříně, předsíňové stěny, a k tomu zrcadla, poličky a spoustu dalších doplňků.

Nechte se hýčkat a užívejte si výhod

Kromě výhodných akčních balíčků, např. sedací souprava + obývací stěna + komoda + konferenční stolek + LED osvětlení na obývací stěnu zdarma, k tomu ještě zdarma dopravu, můžete vybírat z novinek v trendy designu, nebo levnější kousky ve výprodeji. Firma provozuje vlastní flexibilní dopravu, což zaručuje odbornou manipulaci s nábytkem při přepravě a minimalizuje možnost poškození. Zárukou spokojenosti zákazníků je rodinná firma Akrim, s r.o., zabývající se prodejem nábytku již 22 let.

autor: | 15. 5. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama