Koupila si miniprase, vyrostla z něj velká prasnice. Na maso ji neprodám, tvrdí žena

Magazín Magazín
15. 12. 2021 9:50
Žena si na trhu v brazilském městě São Paulo koupila domácího mazlíčka, ze kterého jí ale během tří let vyrostlo 250kilové prase. Přestože se cítí prodejcem podvedená, ke zvířeti chová city a odmítá ho prodat na maso.
Žena v Brazílii koupila na trhu miniprasátko. Vyrostla z něj čtvrttunová prasnice | Video: Reuters

Rosangela dos Santos Lara šla na trh, kde si koupila malé prasátko jako domácího mazlíčka. Jenže zvíře rostlo a rostlo a nyní ve třech letech váží prasnice Lilica čtvrt tuny. Denně navíc spořádá pět kilogramů ovoce, zeleniny a krmiva, což Rosangelu stojí velkou část jejího už tak napjatého domácího rozpočtu.

Žena tvrdí, že ji prodejce napálil. "Koupila jsem ji v domnění, že to bude miniprasátko, ale stalo se z ní obrovské zvíře," řekla Rosangela. Doma má ještě kočky a psy a také nezaměstnaného manžela Nelsona, píše agentura Reuters

Řezník jí nabídl za Lilicu peníze v řádu desítek tisíc korun, což by rodině vylepšilo finanční situaci, žena už ale prasnici bere jako domácího mazlíčka. "Přišla mi do života, aby mi dělala radost. Lidé o mně říkají, že jsem blázen, ale já prostě miluju zvířata," dodala.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

V širší nominaci Lotyšů na ZOH jsou čtyři hráči z extraligy

Čtyři hráči z české extraligy jsou v širší, jednatřicetičlenné nominaci hokejistů Lotyšska na únorové olympijské hry v Pekingu. Do výběru kouče Harijse Vitolinše, z kterého vypadne při uzavřením kádru ještě šest hráčů, se dostal obránci Uvis Janis Balinskis z Litvínova, Roberts Mamčics ze Zlína a útočníci Martinš Dzierkals z Plzně a Roberts Bukarts z Vítkovic.

Hokejisté Ruska mají v sedmatřicetičlenné nominaci sedm majitelů zlatých medailí z Pchjongčchangu. Šanci zopakovat triumf mohou mít v týmu kouče Alexeje Žamnova obránci Vjačeslav Vojnov z Dynama Moskva, Jegor Jakovlev z Magnitogorsku a Nikita Něstěrov s útočníky Sergejem Andronovem a Michailem Grigorenkem z CSKA Moskva a dalšími forvardy Nikitou Gusevem z Petrohradu a Vadimem Šipačovem, Vojnovovým klubovým spoluhráčem.

před 4 hodinami

Ukrajinský soud odročil na středu jednání o uvalení vazby na exprezidenta Porošenka, kterému ve vlasti hrozí zatčení kvůli podezření z vlastizrady

Další zprávy