Pohádková terasa. Zašlý kout proměnil mladík v kousek svého ráje

Magazín Magazín, Associated Press
3. 3. 2021 14:59
Místo staré a zašlé terasy si teď mladík užívá kousek svého osobního ráje. Čtyři měsíce trvající rekonstrukce zahrnovala i náročnější výměnu starých obkladů nebo elektroinstalace. Muž ze srbského Maršiće si vše natáčel na video, a tak se můžete nechat inspirovat pro vlastní jarní projekty, na jejichž plánování právě teď nastává ideální čas.
Pohádková terasa. Nastává čas na jarní projekty | Video: Associated Press
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 11 minutami

Pákistánská armáda zabila deset ozbrojenců, údajně plánovali teroristické útoky

Pákistánské ozbrojené složky zabily v přestřelce na severozápadě země deset ozbrojenců, včetně čtyř velitelů, a zabavily také mnoho zbraní. Podle armády patřili bojovníci ke skupině, která stála za nedávnými útoky na civilisty a plánovala další údery. V úterý o tom informovala agentura AP.

Armáda zasahovala v oblasti Jižního Vazíristánu v provincii Chajbar Pachtunchvá, která byla až donedávna baštou hnutí Tehríke Tálibán (TTP). To je pákistánskou odnoží islamistického afghánského hnutí. Armáda ale neposkytla o operaci žádné podrobnosti ani informace o příslušnosti zabitých ozbrojenců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy