Pohádková terasa. Zašlý kout proměnil mladík v kousek svého ráje

Místo staré a zašlé terasy si teď mladík užívá kousek svého osobního ráje. Čtyři měsíce trvající rekonstrukce zahrnovala i náročnější výměnu starých obkladů nebo elektroinstalace. Muž ze srbského Maršiće si vše natáčel na video, a tak se můžete nechat inspirovat pro vlastní jarní projekty, na jejichž plánování právě teď nastává ideální čas.
Pohádková terasa. Nastává čas na jarní projekty | Video: Associated Press
 

Právě se děje

před 10 minutami

V pražské Černokostelecké ulici hoří byt v patře domu, na místě je 8 zraněných, záchranáři aktivovali traumaplán. Podle hasičů je požár pod kontrolou

Zdroj: ČTK
před 34 minutami

Schalke se dočkalo druhé výhry v sezoně

Beznadějně poslední fotbalisté Schalke se dočkali v německé lize druhého vítězství v sezoně. Celek z Gelsenkirchernu zdolal v 28. kole Augsburg 1:0. Na šestnácté místo, které znamená účast v baráži, ale ještě ztrácí propastných 12 bodů. Mohuč má navíc podvečerní zápas v Kolíně nad Rýnem k dobru.

První výhru po 12 kolech vystřelil Schalke už ve čtvrté minutě Suat Serdar, který gólem oslavil dnešní 24. narozeniny. Čeští hráči Augsburgu, brankář Tomáš Koubek a stoper Marek Suchý, strávili celý zápas na lavičce.

Další zprávy