"Dobrý den, jak se máš?" Borat zase mluví česky a láká na nový skandál

Magazín Magazín
26. 10. 2020 9:29
Britský komik Sascha Baron Cohen v roli Borata opět mluví česky. Video, kde se zastává osobního právníka amerického prezidenta Rudyho Giulianiho, uvádí hláškou "Dobrý den, jak se máš", dále Borat pokračuje, že lživá média z nevinného setkání bývalého starosty New Yorku s jeho 15letou dcerou udělala nechutnou záležitost.
Jak se máš? Borat mluví česky a zastává se Giulianiho | Video: Twitter/BoratSagdiyev

Šestasedmdesátiletý bývalý starosta New Yorku Giuliani se ve filmu Borat 2 sejde v hotelovém pokoji s novinářkou, aby jí odpověděl na otázky ohledně reakce Trumpovy administrativy na pandemii covidu-19. Mladá herečka, která ve filmu vystupuje také jako Boratova dcera, pak právníka pozve na skleničku a sundá mu mikrofon. Giuliani si následně lehne na postel, když do pokoje vtrhne Borat a zakřičí: "Je jí patnáct, je pro tebe příliš stará."

Nynější osobní právník amerického prezidenta Donalda Trumpa odmítl "kompromitující" záběry. "Video z Borata je úplně vykonstruované. Po sundání nahrávacího zařízení jsem si zastrkával košili do kalhot," napsal Giuliani na Twitter a zdůraznil, že se po celou dobu choval k domnělé novinářce vhodně. 

 

Právě se děje

před 24 minutami

Benátky pokutují neuctivé turisty, Češi se ve městě proháněli na kole

Italské Benátky se potýkají s neotesanými turisty, kteří porušují takzvané "urbánní dekorum", tedy pravidla slušného chování v historickém městě. 

Francouzský turista si vysloužil pokutu ve výši 150 eur (zhruba 3835 korun) za to, že na hlavním benátském kanále provozoval takzvaný paddleboarding, tedy jízdu na prkně vestoje s pádlem. Uvedla to dnes místní policie, která se zaměřuje i na dodržování pravidel slušného chování ve městě na laguně a provedla zátah proti "neuctivým" návštěvníkům. Ti se do starobylých Benátek opět vrací ve větším množství po posledním proticovidovém lockdownu.

Policie zmínila i další příklady pokleslého chování turistů, včetně případu dvou Čechů, kteří dostali pokutu ve výši 100 eur každý. Jeden z nich se projížděl po náměstíčku Campiello Selvatico na kole, druhý se proháněl před historickým palácem Palazzo Cavalli na elektrickém skútru.

Dvě Němky podle policie musely zaplatit pokutu v úhrnné výši 250 eur za to, že se slunily v bikinách u kostela San Stae, což policie označila za další příklad "degradace" města. Tři turisté z Bangladéše pak dostali každý pokutu 50 eur za to, že po historickém mostě Ponte della Costituzione hrkali s cestovními kufry na kolečkách.

Další zprávy