Miley Cyrus se v novém klipu vyspává z účinků LSD

pej
16. 7. 2014 11:41
Nový klip Miley Cyrus a kapely The Flaming Lips je plný želatinové hmoty a zvláštně barevných tekutin. Aktéři se v něm honí za formulí na výrobu LSD.
Miley Cyrus v klipu Blonde SuperFreak Steals the Magic Brain | Video: YouTube

VideoMiley Cyrus spolu s kapelou The Flaming Lips natočili videoklip na píseň s názvem Blonde SuperFreak Steals the Magic Brain.

Podle magazínu Rolling Stone měl klip vzniknout v době, kdy byla zpěvačka hospitalizována kvůli silné alergické reakci na antibiotika.

"Měli jsme štěstí, že jsme Miley zastihli těch několik hodin, kdy byla upoutaná na lůžko. Přestože jí bylo špatně, byla veselá a měla spoustu bizarních nápadů," řekl pro Rolling Stone Wayne Coyne, frontman kapely The Flaming Lips.

Záznam koncertu Miley Cyrus a The Flaming Lips v Staples Centre
Záznam koncertu Miley Cyrus a The Flaming Lips v Staples Centre | Video: YouTube

Na výrobě nízkorozpočtového videa, které má být odkazem na užívání halucinogenní drogy LSD, spolupracoval rovněž americký zpěvák a producent Moby.

Nejde přitom o první spolupráci The Flamig Lips a Miley Cyrus. Kontroverzní zpěvačka patří k velkým fanynkám oklahomské kapely, pozvala ji například na koncert v rámci turné The Bangerz Tour v losangeleské aréně Staples Centre a společně připravují i novém album.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

České basketbalistky zahájily boje o ME výhrou v Itálii

České basketbalistky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2021 vítězstvím 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie. Další zápas čeká výběr trenéra Štefana Svitka v neděli, kdy v pražské hale Královka nastoupí proti Rumunsku.

Nejlepší střelkyní hostujícího celku byla v Cagliari s 15 body Julia Reisingerová, 11 bodů přidala Kia Vaughnová a český tým tak úspěšně vykročil za čtrnáctou účastí na mistrovství Evropy za sebou. Na šampionát postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Kvalifikace basketbalistek o postup na mistrovství Evropy 2021 - skupina D:

Itálie - ČR 52:62 (19:16, 29:33, 41:44)

Nejvíce bodů: Zandalasiniová 16, Dottová 13, Bestagnová 10 - Reisingerová 15, Vaughnová 11, Elhotová 9. Fauly: 14:16. Trestné hody: 13/6 - 8/7. Trojky: 4:3. Doskoky: 35:47.

Rumunsko - Dánsko 70:55 (39:29).

Další zprávy