Miley Cyrus se v novém klipu vyspává z účinků LSD

pej
16. 7. 2014 11:41
Nový klip Miley Cyrus a kapely The Flaming Lips je plný želatinové hmoty a zvláštně barevných tekutin. Aktéři se v něm honí za formulí na výrobu LSD.
Miley Cyrus v klipu Blonde SuperFreak Steals the Magic Brain | Video: YouTube

VideoMiley Cyrus spolu s kapelou The Flaming Lips natočili videoklip na píseň s názvem Blonde SuperFreak Steals the Magic Brain.

Podle magazínu Rolling Stone měl klip vzniknout v době, kdy byla zpěvačka hospitalizována kvůli silné alergické reakci na antibiotika.

"Měli jsme štěstí, že jsme Miley zastihli těch několik hodin, kdy byla upoutaná na lůžko. Přestože jí bylo špatně, byla veselá a měla spoustu bizarních nápadů," řekl pro Rolling Stone Wayne Coyne, frontman kapely The Flaming Lips.

Záznam koncertu Miley Cyrus a The Flaming Lips v Staples Centre
Záznam koncertu Miley Cyrus a The Flaming Lips v Staples Centre | Video: YouTube

Na výrobě nízkorozpočtového videa, které má být odkazem na užívání halucinogenní drogy LSD, spolupracoval rovněž americký zpěvák a producent Moby.

Nejde přitom o první spolupráci The Flamig Lips a Miley Cyrus. Kontroverzní zpěvačka patří k velkým fanynkám oklahomské kapely, pozvala ji například na koncert v rámci turné The Bangerz Tour v losangeleské aréně Staples Centre a společně připravují i novém album.

 

Právě se děje

Další zprávy