Velká pusa, holé neštěstí? Tato žena je rekordmankou, pozře i tři koblihy naráz

Magazín Magazín
2. 8. 2021 10:47
Sociální sítě jsou plné různých kuriozit, ale jedna Američanka se díky videím na TikToku dostala až do Guinnessovy knihy rekordů.
Velikost své pusy Samantha na sociálních sítích často demonstruje na jídle | Video: TikTok/Samantha Ramsdell

Guinnessova kniha rekordů potvrdila, že Samantha Ramsdellová z Connecticutu má největší ženská ústa na světě. Při měření napříč dosahují délky přes 10 centimetrů, píše CNN.

Ramsdellová řekla, že vždycky věděla, že má velkou pusu, ale až "děti z TikToku" ji upozornily, že by mohla atakovat i příčky nejvyšší a stát se světovou rekordmankou.

"Nikdy jsem si nemyslela, že by bylo možné být tak slavná díky své puse," řekla.

Žena na TikToku ukázala, že se jí do pusy vejdou rovnou tři koblihy a je také schopná najednou pozřít velkou porci hranolek.

Mohlo by vás zajímat: Vyskládal na sebe pět bonbonů, je z toho rekord

Mladík na sebe vyskládal pět bonbonů. Je z toho světově uznávaný rekord | Video: Guinness World Records
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 45 minutami

Policisté pátrají po muži, který v Praze osahával mladu ženu, hrozí mu pět let vězení

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který na začátku minulého týdne osahával devětadvacetiletou ženu na ulici v Praze 2. Napadená se musela před útočníkem schovat v blízkém hotelu. Policie zveřejnila záběr podezřelého a žádá veřejnost o pomoc při určení jeho identity. Muži hrozí za sexuálně motivovaný trestný čin až pět let vězení, uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Telefonující ženu napadl dosud neznámý muž v pondělí 20. září kolem 07:00 na Novém Městě. Poté co se k ní zezadu přiblížil, políbil ji na krk a začal osahávat na hýždích. "I přes opakovaný nesouhlas ženy nepřestal a v osahávání mlčky pokračoval několik desítek vteřin," popsal Rybanský. Napadená žena se dala na útěk a před útočníkem se schovala v recepci blízkého hotelu, odkud zavolal policii.

Kriminalistům se podařilo získat záběry podezřelého. Je přibližně 175 centimetrů vysoký, má štíhlou postavu, krátce střižené vlasy a modré oči. V době činu měl na sobě černou mikinu s kapucí a červeným nápisem MC MXCIX, černé tepláky a tmavomodré boty Nike.

Mužovu totožnost zatím policisté neznají. "Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158," vyzval veřejnost policejní mluvčí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy