reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Váš dům, Váš hrad. Systémy zabezpečení Vašeho domova či firmy od OM-KOMPLEX

Ochranu majetku je možné provést různými způsoby. Můžete zvolit různé technologie, odlišné systémy. A to samostatně či je navzájem propojit do sofistikovaných řešení.

V dnešním digitálním světě je člověk denně zahrnut různými aplikacemi, službami či jejich doplňky od GSM providerů, atp. Je ale nutné zvážit rizika, která sebou "otevřený virtuální svět" nese. A v případě ochrany majetku a hlavně osob zvláště. V době, kdy Vás mohou hackeři napadnout přes Vaši ledničku či televizor, je třeba zvažovat kam až necháme neviditelné slídily vstoupit, respektive  co si například necháme bez našeho souhlasu vypnout či zapnout…

Jsou osvědčené postupy při výběru systému?

Vždy je důležité systém stavět tak, aby byl zálohovaný pro případ svého ohrožení. A to třeba i pro případ výpadku elektrické energie, výpadek signálu, apod. Ano, nese to sebou i o něco zvýšené náklady. Ale smysl to má. A určitě se pak nejedná o vyhozené peníze.

Jednoznačně je důležité probrat své obavy, rizika, ohrožení s odborným poradcem. Rádi Vám vždy nabídneme řešení, které bude respektovat daný cenový rámec, ale současně též nabídneme vhodné prvky k doplnění či variantnímu řešení. Konzultací s našimi odborníky získáte jistě větší přehled o moderních technologiích, doporučení na kvalitu, která Vám dá klid a pocit bezpečí. Informace najdete i na našem webu www.omkomplex.cz .

Jak popsat jednotlivé střežící systémy?

Hlavními riziky vždy byly, jsou a budou napadení, vloupání, požár a havárie (voda, plyn, atd.). Pro všechna tato ohrožení jsme vybaveni technikou, která Vás či dohodnutou službu informuje ihned při vzniku kritické situace. A k tomu může signalizovat či varovat přímo v místě napadení či nehody.

Jednoduše konstatováno - můžete využít elektronickou zabezpečovací signalizaci. Jsou drátové (propojené kabely), ale i bezdrátové verze. Můžete použít požární detektory. Autonomní detektory nebo kompletní elektrickou požární signalizaci. A ověřit si aktuální stav nebo si zpětně prohlédnout historii v místě střežení lze pomocí kamerových systémů. Klasických nebo dnes již převážně užívaných IP sestav. Kamerové systémy, někdy označované jako CCTV, jsou vhodným doplňkem zabezpečovacích systémů a slouží nejen k častému odrazení potenciálních pachatelů, ale hlavně k pořízení a vyhodnocení obrazového záznamu. Kamerové systémy také ve firmách snižují nároky na počet pracovníků ostrahy a tím následně také snižují náklady na ostrahu. Signál z kamer je vždy zaznamenán a lze jej přenést na zvolená místa například prostřednictvím metalických, optických nebo bezdrátových sítí nebo internetu.

Systém se přizpůsobí dle objektu.

Instalujeme systémy sloužící k ochraně majetku s nasazením v soukromých objektech (rodinné domy, byty, chaty, chalupy), v komerčních objektech (obchody, obchodní domy, kulturní zařízení, apod.) a také v objektech vyšších kategorií, k nimž se řadí bankovní domy, památkové anebo například průmyslové objekty.

Konkrétně - jedná se o technická zařízení, která jsou schopná identifikovat pohyb nebo jinou změnu stavu (např. teploty, světelného toku, vzdálenosti překážky, kapacity, atd.) v chráněné oblasti a předat informace na místo, odkud může být zajištěna pomoc.

Které technice dát přednost je jasné. Volte jistotu.

Na současném trhu je k dispozici nespočet typů zabezpečovacích, požárních či kamerových systémů v různém designovém a praktickém provedení. A překvapivě mají nejen silné, ale některé z nich i slabé stránky. Proto klademe zvýšený důraz na ověřenou spolehlivost komponentů jednotlivých systémů, které vám pak nebudou ztrpčovat život falešnými poplachy a pocitem zbytečně vynaložených nákladů…

V našem portfoliu máme technologie pro realizaci projektů všech velikostí. Pro autonomní systémy, pro instalace menšího rozsahu i pro rozsáhlejší projekty. Vždy však klademe při výběru technologie důraz na dlouhodobou ochranu investic, vysokou kvalitu a spolehlivost námi dodávaných produktů.
Věříme, že základem úspěšné spolupráce je právě rozsah a kvalita dodávaných služeb, proto provozujeme pro naše partnery plnohodnotné servisní oddělení, které zajišťuje špičkovou a dostupnou technickou podporu, servis námi dodávaných zařízení.

A důležité poznámky na závěr:

Investice do systémů, ať již poplachových proti vloupání, požárních, kamerových, přístupových anebo třeba docházkových by byla zbytečná, pokud by systémy nebyly funkční kvůli tomu, že by nebyly pravidelně udržovány. Nepoužíváme laciná šidítka, nabízíme značková, ověřená a testovaná zařízení a přesto se ale jedná pouze o techniku… Ta pak může, právě při zanedbání pravidelné údržby, selhat. Proto naše společnost nabízí zákazníkům výjezd na servis systémů, veškerou údržbu, revize apod.

Jsme tu pro Vás již 25 let. Děkujeme za Váš zájem o naše služby !

Přejeme Vám klidné dny !

autor: komerční článek | 12. 10. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama