29. března získala Tereza Skoumalová ve svých třiadvaceti letech druhé místo v soutěži krásy a titul Česká Miss World.
Tereza vystudovala střední zahradnickou školu v Ostravě a nyní studuje magisterský cyklus na České zemědělské univerzitě v Praze, obor produkční zahradnictví.
V dětství se věnovala atletice a latinskoamerickým tancům. Po skončení se závoděním, dala přednost výuce tance dětí v mateřské školce.
Jejím velkým snem je mít v budoucnu ekofarmu.
Centrum.cz | Atlas.cz 1999 – 2025 © Economia, a.s. | O nás | Všechny služby | Volná místa
Inzerce | Služby firmám | Všeobecné podmínky | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Zpracování osobních údajů | Audiovizuální mediální služby | Nápověda
Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez souhlasu Economia, a.s. zapovězeno.
Bez souhlasu Economia, a.s. je zapovězeno též rozmnožování obsahu pro účely automatizované analýzy textů nebo dat podle ustanovení § 39c autorského zákona.