Stallone v 74 letech odmítá dubléra. Jsem nepoučitelný, hlásí potlučený herec z placu

Video Video
20. 10. 2020 11:23
Herec Sylvester Stallone se na Instagramu pochlubil videem z natáčení nového snímku Samaritan. Je na něm pokrytý prachem a v rozbořené dekoraci. 74letá akční legenda v příspěvku tvrdí, že se ani na stará kolena nenechá v náročnějších bojových scénách zatupovat kaskadérem.
Sylvester Stallone na natáčení filmu Samaritan | Video: Instagram/officialslystallone

"Tak mě tu zase máte. Nejsem až tak šedivej a nejsou to lupy, takže… V této scéně jsem dostal slušně na budku, jak můžete vidět," říká v příspěvku Stallone, který se k natáčení vrátil po vynucené pauze způsobené koronavirovou nákazou.

"Možná byste si mysleli, že tyhle kousky už bych měl přenechat kaskadérům. No, to víte… Starýho psa novým kouskům nenaučíš, že jo?" tvrdí herec s úsměvem těsně před tím, než se vydá k další práci na place.

Film Samaritan pojednává o stárnoucím superhrdinovi, který je okolnostmi přinucen vrátit se k původní profesi. Do kin by měl vstoupit v roce 2021.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Babiš věří, že Zemana přesvědčí, aby nevetoval daňový balíček

Premiér Andrej Babiš (ANO) věří, že přesvědčí prezidenta Miloše Zemana, aby nevetoval daňový balíček. Jeho výhrady k předpisu nicméně chápe, řekl Babiš Rádiu Z. Prezident svůj úmysl sdělil v úterý při schůzce ministryni financí Aleně Schillerové (za ANO). Podle Zemana předpis v nynější podobě výrazně narušuje rozpočtovou stabilitu. Prezident je také nespokojen s tím, že navzdory dohodě balíček neobsahuje zrušení superhrubé mzdy a zavedení nových sazeb daně z příjmu pouze na dva roky.

"Já ho půjdu nějak ukecat, musím ho přesvědčit," řekl dnes Babiš Rádiu Z. Věří, že Zemana přesvědčí. "Chápu výhrady prezidenta, ale on je samozřejmě z ČSSD, která chtěla vždy navyšovat daně, hnutí ANO je vždy snižovalo," prohlásil. Zeman byl předsedou sociální demokracie, později však stranu opustil a s jejími představiteli vedl řadu sporů.

Daňový balíček obsahuje mimo jiné zrušení superhrubé mzdy a zavedení sazeb z příjmu 15 a 23 procent. Zemanovi ale vadí pozměňovací návrh Pirátů, který zvyšuje daňovou slevu na poplatníka. Babiš navrhuje senátorům, aby při projednávání balíčku úpravu slevy na poplatníka zrušili. Výpadky příjmů obcí a krajů chce kompenzovat 20 miliardami korun ročně, a to po dobu dvou let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy